Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is képmutató duma...

Szerintetek is képmutató duma az, hogy:"nem a külső számít, hanem a belső"?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ hogy kinek a szájából hallani...
2018. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az nem képmutató, hogy tárgyilagosan értelmezed?

Nem arról van szó, hogy lehetsz egy Csernobil szökevény, akkor is imádni fognak a nők...


Nagy fenéket.


Ez azt jelenti, hogy ha teljesen átlagos vagy, akkor is lehet kapcsolatod, mert a belsőd is lehet értékes.

De nem arról van szó, hogy 30kg vagy 20 évesen vagy a másik véglet, hogy 200kg.

Meg akkora orrod van, mint a templom kilincse...

Ne nevettesd már ki magad...

2018. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván sokat számít a külső, mert ilyen a világ, de azért lehet normálisan is értelmezni ezt a mondást. Bár a külső nagyon meghatározó még azoknak is, akik igazából főleg a belsőt nézik, azért az ember értékét nem az adja.


Úgyhogy szerintem nem képmutató, nekem inkább nagyon igaz, DE tisztában vagyok vele, hogy a külső is nagyon fontos.

2018. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
A mondás jelentése az én értelmezésben: nem számít, hogy valaki szépségkirálynő vagy tökéletes férfi, ha belülről rohadt.
2018. szept. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem a külső számít, csak nézzél ki jól.
2018. szept. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!