Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltál már olyan helyzetben,...

Voltál már olyan helyzetben, hogy nem volt önbizalmad és nem volt teljesen rendben minden, nem voltál magaddal megelégedve, de a külvilág felé (pl elmentél valahova) azt mutattad, hogy meg vagy magaddal elégedve?

Figyelt kérdés

Ilyenre szeretnék példákat ha valakinél volt ilyen.

Mit váltott ki belőled ez a viselkedés?

Végül lett önbizalmad? Mitől?



És most nem olyanra gondolok, hogy mindenki jobbnak próbálja magát és az életét mutatni mint amilyen. Hanem teljesen önbizalom hiányos emberek próbálják / mutatják magukat a külvilág fele önbizalommal telinek.


Köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat!



2018. jún. 14. 00:47
 1/3 anonim válasza:

Mondhatni az én onbizalmam a beka feneke alatt volt, nagyjabol 2 éven keresztul.

Sajnos nekem rossz tulajdonsagom, hogy nagyon hamar közel tudok kerülni emberekhez, mert társaság kedvelő vagyok, nem az a fajta típus aki a szobaban gubbaszt. Sajnos az onbizalmam elveszteset számos ferfinak köszönhetem. Jó tudom, csak azt lehet kihasználni aki engedi. Ezzel egyébként már most tisztaban vagyok, és van is amit legszivesebben elfelejtenek.

A baratommal jovohonapban leszunk egyutt 1 éve, amikor vele összejöttem meg akkor is 0 volt az onbizalmam. Aztán nagy erofeszitesekkel, de szepen sorjaiban segitett abban, hogy visszaszerezzem a régi onmagam.

Most boldog vagyok. Nem mondom, hogy nincs ami miatt meg ne lennek szegyenlos, vagy kicsit meg onbizalomhianyosnak ereznem magam, de a párom nagyon nagy segitseg volt nekem. :)

2018. jún. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyne, rendszeresen
2018. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt. Az ember bármit csinál mindig lesz, aki bìrálgatni fogja. Ha az illető megtanulja, hogy hogy ne foglalkozzon másokkal, akkor kapja meg azt az eredményt, hogy elégedett lesz, magabiztosság sugárzik majd belőle.
2018. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!