Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A belső értékek tudják kompenz...

A belső értékek tudják kompenzálni egy kövér lány külsejét?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Melissa McCarthy megvan?


Szóval mindenképp!

Van az a férfi aki mellett lehet a nő önbizalomhiányos akkor sem manipulálja.

2018. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Tudják bizony! Nekem volt több kövér barátnőm is, és speciel csomó dologban sokkal jobbak, mint a "világszép nádszál kisasszonyok".

Ám sok férfinak bejönnek a kövér nők, szokták is mondogatni,hogy "nagy kofferba jó pakolni" meg ilyenek, szóval egyáltalán nincs az, mint a férfiaknál,hogy +20 kiló miatt dagadt disznózzák őket.

2018. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Egyértelműen.

Idős korunkra úgyis rondák leszünk. Elég baj ha valaki csak a teste miatt kell a másiknak. Nekem az alkat amúgy se hátrány se előny. Ugyan annyi esélyed lenne nálam 50 és 90 kilósan is. 150 fölött zavar már,mert életveszélyes,de próbálnék segíteni fogyni. Én se vagyok nádszál gyerek,de nekem jó így :) (192/85)

2018. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem emberfüggő.


Kezdjük ott, hogy kövér lány és kövér lány között is van különbség. Lehet valaki szép arcú, jól öltözött, minimálisan túlsúlyos. Meg lehet valaki egyszerűen undorítóan ronda. Az sem mindegy, kinek milyen a kisugárzása és milyen visszajelzéseket kap. Lehet valaki "jó környezetben" nő fel, a másikat meg szekálják egész életében.


Illetve sokan alapból úgy tekintik mintha a ronda külsővel automatikusan értékes belső társulna, pedig lehet belül is értéktelen valaki attól hogy kövér.

2018. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondás,valami ilyesmi "nem a szép lányok a kedvesek, hanem a kedves lányok szépek." :)

Szerintem ez igaz. Ismerek egy nagyon jó lelkű, kedves, jó humorú lányt aki szerintem nagyon szép pedig biztos, hogy van minimum 90 kg.

Illetve az első válaszolóval is egyetértek.

2018. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Szeretném (kövér nőként) azt hinni, hogy igen :D , de amíg azt látom, hogy a férfiak előbb mozdulnak rá az üresfejű, anyagias ámde "jól megkomponált" műnőkre, mint mondjuk rám (hiába vagyok amúgy jófej, intelligens, vicces, odaadó és kedves), addig sajnos az élet erre mindig rácáfol... :)
2018. szept. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezzük azzal, hogy már kinézet szempontjából is jól nézhet ki valaki, aki teltebb alkat, fõleg ha jók az arányok, meg azonkívül más szempontok is rájátszanak a jó kinézetre, olyanok, mint szép arc, vagy akár stílusosság is megjelenésben. Vannak olyan telt ismerõseim, akiket nagyon szépnek tartok, szép arcuk van, adnak magukra, jól néznek ki. A kérdésben nem tudom, hogyan is kéne elképzelni ezt a “kövér nõt”.

Belsõ értékekkel meg pláne vonzó lehet egy amúgy is vonzó nõ.

Igénytelen, visszataszitó külsejū nõ esetén nem tudom, hogy mennyire kompenzálhat a belsõ. Talán akadnak olyanok, akik így is elfogadják õt (?).

2018. szept. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. szept. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Természetesen
2018. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 darida válasza:
Valamelyest igen, de a kompenzáció nem maradéktalan.
2018. szept. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!