Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit élvez valaki abban, ha...

Mit élvez valaki abban, ha egy kérdésre teljesen hasztalan és provokatív választ ad névtelenül?

Figyelt kérdés
Sajnos ez az úgynevezett troll magatartás ezen az oldalon is jelen van, ahogy pl youtubeon is. Nem értem ha valaki frusztrált miért nem megy el mondjuk sportolni.
2018. szept. 7. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mutass egy konkrét kérdést, és a hozzátartozó választ, és akkor megmondjuk, talán! Így azért elég nehéz kitalálni miről van szó.
2018. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Trollkodás, feszültséglevezetés, stb...
2018. szept. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Mert anonim beugatni könnyebb, mint kondibérletet fizetni. Sajnos.
2018. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Én hülye egyszer nagyon magam alatt voltam és a rokonom haláláról írtam ezen az oldalon. Nem kellett volna.

De többször láttam már olyat, hogy tinilányok kérdéseire gusztustalan dolgokat irkáltak kiéhezett barmok.

2018. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mintha te és az álszent barátaid még sose csináltátok volna :P
2018. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy trollválasz poénos is tud lenni, amire mehet a zöld kéz, így emelkedhet a listán a helyezése. Amúgy valóban idegesítő.
2018. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én akkor trollkodom, ha unatkozom, abszurd kérdésekhez szoktam néha abszurd válaszokat adni, de amúgy igyekszem nem bántó dolgokat írni.
2018. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!