Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon felkavart egy olyan...

Nagyon felkavart egy olyan ember halála, akit nem is ismertem személyesen. Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Egy fiatal leukémiás lányról van szó. Itt lakott a városban, évek óta követtem facebookon, mert gyakran írt az állapotáról. Ötször állapítottak meg nála leukémiát, de nagyon küzdött. Számtalan kezelés. Rengeteg kórházban töltött idő. Annyira megérdemelte volna az életet még.

Most láttam meg az előbb, hogy tegnap elhunyt. Nem ismertem személyesen, ezért fura hogy ennyire felkavart a dolog. Nagyon sajnálom őt. Még augusztus 27-én posztolt facebookra hogy nagyon fáj a hasa. Írta hogy nagyon szenvedett, de olyan igazságtalan az élet.

Hogy nyugodjak meg?

Gondolom sokan bolondnak tartottok emiatt.

N


2018. szept. 7. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos jó szíved van. Ha sajnálod, gyászolj! Nincs más megoldás.
2018. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak fura hogy tényleg nem láttam személyesen őt. Csak napi szinten a posztjait. Erre nem számítottam.

Akkor megpróbálom elterelni a figyelmem. :/

2018. szept. 7. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy eltereld a figyelmed. Gondolj csak rá, ha akarsz, sírd ki magad, és szépen lassan majd be fog gyógyulni a sebed. Röhely de én Carlo Pedersoli-val voltam ugyanígy (Bud Spencer), mert totál (nem hazudok) kiköpött úgy nézki és olyan volt a mentalitása, a felfogása, a világnézete, mint apának, csak apa nem volt hívő ( ő szintén meghalt). Azóta akárhányszor látom, mindig összeszorul a szívem.
2018. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj Te! Nagyon sajnálom. :( Akkor te is jószìvű ember vagy!

Én lelkisebb vagyok egyébként is, és a halál téma alapból nagyon megrémiszt. Ha egy közeli családtagot fogok elveszíteni,nem tudom hogy fogom feldolgozni. Hű na nem éjszakára kéne ilyeneken gondolkodni mert aludni sem fogok tudni.

Neked köszönöm a megértést!!

2018. szept. 7. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!