Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kötözködő idős emberekkel...

A kötözködő idős emberekkel mit lehet csinálni? Hogyan lehet őket lekezelni?

Figyelt kérdés
Nemtudom, ezeket csak én vonzom amúgy állandóan? Vagy mással is megtörténik? Ma pl. lementünk pár haverral a helyi kocsmába, beszélgettünk, elvoltunk, egészen addig amíg egy idős, részeg házaspár odajött hozzánk, és megkérdezték hogy mi mennyit keresünk hogy ilyen sokra tartjuk magunkat? Mi csak néztünk, hogy wtf, ez most mi? Nem válaszoltunk, erre jött a szokásos: a kva anyánkat, hogy mi fiatalok milyen cscskák vagyunk (szószerint így mondták, mély egyetértésben), nemfogjuk semmire se vinni az életbe, kis takny*k vagyunk. Erre folytatták, hogy nekik cégük van, a feleség jogász, havi 900-at keresnek, és hogy hülyék vagyunk, bsszuk meg magunkat, megvesznek minket kilóra... Így kaptuk az ívet vagy jó negyed óráig, amikor is kiakarták hívni a rendőrséget, mert elvileg levideóztuk őket..( válaszoltam messengeren bnőmnek). Itt felálltunk és elmentünk, mondanom sem kell, eléggé megölte a hangulatot a dolog.

2018. szept. 7. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyet én magamból kikelve, ordítva küldeném el a jó Кrva anyjába.

Mindenesetre ez egy nagyon nem reális eset, amit itt leírtál. Ilyen nem történik senkivel. Pláne nem úgy, hogy jogászok és havi egymilliót keresnek... Mondjuk azt sem értem, hogy ti miért nem szóltatok vissza

2018. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon is reális.


Minden előzmény nélkül jöttek oda, bár már akkor nagyon néztek minket mikor bementünk a helyre. Emellett azt én se nagyon értem, hogy (elvileg?) diplomás emberek, magas fizetéssel, mit kerestek egy lepukkant kocsmába, atomrészegen. Lehet valami valóságalapja annak amit mondtak magukról, mert a vén szatyor eléggé vágta a római jogot, így hiába szóltunk vissza, értelmetlen volt, mi voltunk a hülyék.


Mellesleg lehet, hogy szürreálisnak hat az egész, de tényleg minden ok nélkül jöttek oda hozzánk, nem nyugdíjas házaspárokat mentünk le bszogatni egy kiskocsmába.

2018. szept. 7. 22:40
 3/7 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Először leszarni, utána meg elküldeni őket a jó büdös picshába.
2018. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kocsmába nem megy, aki ennyit keres becsülettel.
2018. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"EMBEREK! JOGÁSZOK! SAJÁT CÉGÜK VAN ÉS HAVI 900-AT KERESNEK! AZT MONDJÁK ŐK AZ ÉLET CSÁSZÁRAI!.....Látják, mindenki leszarja... senkit se érdekel..." és folytatjátok tovább a dumát mintha ott se lennének. Ha ilyenbe belemész nem nyered meg. Tapasztaltabbak, és amúgy is kamu az egész. De ha hülyének nézitek őket, viccelődtök rajtuk egymás közt de hogy hallják vagy csak szrtok rájuk akkor autómatikus a győzelem. A figyelemért csinálják. Az mindegy hogy pozitív vagy negatív. Ha megadod nyertek, ha nem akkor nyertél. Ennyi.


Emellett a sikeres emberek általában pont nem csinálnaak ilyet. Akkor se ha az anyagiakat tartják sokra. Ezek tuti kamuztak.

2018. szept. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Ez Pécsen volt? Mert múltkor itt én is összevesztem egy idős nővel meg egy férfival, mert gusztustalanul ordibáltak a házunk előtt. A nő ott is előadta, hogy jogász és megfenyegetett, hogy beperel, mert szexuálisan zaklattam (???). Én erre közöltem vele, hogy tűnjenek el nagyon gyorsan, mert nem érdekel ha beperel, de én most hívom a rendőrséget és a mentőket és bevitetem mindkettőjüket a zártosztályra, mert én meg orvos vagyok..:-D


Egyébként tényleg pszichiátriai esetek voltak.

2018. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy senki nem röhögte el magát a társaságban.
2018. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!