Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általában távolságtartó...

Általában távolságtartó vagyok az emberekkel és nehezen mutatom ki, ha szeretem őket. Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
28/N
2018. aug. 26. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Tölts velük több időt.
2018. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármilyen félelmetes... de ezt csak úgy teheted meg, ha te kezdeményezed a nyitottságot.


Nyilván nem tudhatod, ezt hogyan kell csinálni, gondolom ezért is félsz tőle. Segítségedre lehetnek a könyvek cikkek az interneten, kommunikációs témában bármi.



Amit én ajánlok:

-Testbeszédből bármi. Enkóron van egy rakat ilyen könyv. Alan Pease könyvei pl

-Első benyomás c könyv (ez is enkóron. Windjview kell hozzá). Ebben igazándiból arról van szó, hogy hogyan tegyél jó első benyomást úgy, hogy önmagadat adod. De sok rád vonatkozó rész is van benne, ami leírást arról, hogyan is kell nyitottnak lenni 🙂


Aztán persze ezek semmit sem érnek gyakorlat nélkül. Legalább fél évig tart mire felülírod a régi beidegződéseket, újat sajátítasz el. Szóval nem szabad feladni a kudarcok uzán sem. Azok is azért vannak, hogy tanulj belőle! 🙂

2018. aug. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!