Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért lehet ez velem?

Mért lehet ez velem?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban szeretem a sötétséget, mint a világost. Persze nem azt a teljesen sötéten, ahol az orrod hegyéig sem látsz el, hanem amikor épp hogy csak van egy kis fény, hogy tudj tájékozódni, de egyébként teljesen sötét van. Sokkal jobban érzem magam, nyugodtabb vagyok stb. A világossággal sincs bajom, de olyankor feszülten,idegesebb,kedvtelenebb vagyok. Szerintetek ez mitől lehet, más is van így?

2018. jún. 1. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Félig vámpír vagy.
2018. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
darkos vagy!
2018. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 az mit jelent?
2018. jún. 1. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Pl ha otthon vagyok napközbe, le kell húznom a redőnyt hogy ne legyen olyan világos, nem szeretem. Sötétbe én is jobban érzem magam. Nem tudom miért :)
2018. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ugyanez

Én is nagyon szeretem a sötétséget, például mindig sötétedés után megyek ki a faluba biciklizni.

Jól érzem magam a sötédben.

Megállapítottam hogy nyctophile vagyok.

2023. jan. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!