Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek a szomszédom ellen?

Mit tegyek a szomszédom ellen?

Figyelt kérdés

Szeretnélek megkérdezni valamiről:


A szomszédunk bolond. Az egyik szomszédjának átdobálja a csigákat de mivel azok nem élnek itt max nyaralnak nem veszik észre. A saját gyomát, gazát pedig mindig hozzánk dobja! Az udvarunkra és a háztetőnkre. Hivatalos ügy lett belőle de az ügyintéző nem foglalkozik vele. Ez több mint éve tart. Minap is felmásztam a tetőre h leszedjem a gazát és visszadobjam de megcsúsztam a tetőn lefele és sérüléseket szereztem. Anyuval állandóan megvágjuk magunkat a sok szúrós gazával mikor összeszedjük és minket idegileg kikészít a szomszéd. Mi Anyuval ketten vagyunk, Neki viszont van egy izmos faszija. MIT LEHET TENNI!?

Te könnyebb helyzetben lennél mert férfi vagy ha a nejeddel történne ez biztos kiállanál érte és megvédenéd de mi két nő vagyunk. Gaz alatt több zsáknyit értek, abnormális adagokat dob árt hozzánk.Mi visszadobjuk Ők visszadobják ez megy már mióta és már nem bírjuk... :( És a legfontosabb h az mind a SAJÁT gaza!Jönnek hozzánk zöld hulladékosok amiben csak a zöldet viszik el, fű, falevél, stb, Ő soha nem teszi ki hanem hozzánk dobálja, őrület és valamit ki kell találnunk de nem tudunk. Ha visszadobjuk visszadobják. Hivatalos úton semmit nem érünk el. Naponta van dobálás.



2018. szept. 9. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
1, Kiteszel egy figyelő kamerát ami rögzít 0-24ben , vagy levidized a mobillal . Ezeket beviszed a jegyzőhöz meg az önkorihoz és balhézol , elküldöd a tvbe stb . 2, magad kezébe veszed az ügyet agyonvered és megfenyegeted a fasziját levereted .
2018. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kamera nagyon jó ötlet, de többnyire este dobálják át a szemetüket és bár a mobil és a fényképező is tud videót rögzíteni éjszakai funkció egyiken sincs....
2018. szept. 9. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!