Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tehetek feljelentést a szomszé...

Tehetek feljelentést a szomszédom ellen?

Figyelt kérdés
Kertes házban élünk. Már szinteki se mehetek az udvaromra vagy a teraszomra mert azonnal belémköt. Beszól trágárságokat mondd nekem. Már nem birom sokàig.
2017. márc. 15. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Kerítés? Laktam pár kertes házban, de mindig normálisan el voltunk szeparálva a szomszédoktól.

A másik ami elég nehéz, de ha levegőnek nézed előbb utóbb megunja. Esetleg kezdd úgy, hogy fülhallgatóval zenét hallgatsz és csak kint vagy, így nem hallod a baromságait. Kitartás!

2017. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bunyó?

Egyszer lerendezed(teted) valakivel, utána csendben lesz.

2017. márc. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok lehetőség van.

A szomszédot csak akkor vághatod pofán ha a saját ingatlanod területére bemegy és ott is hőzöng.

Megnyugtatlak hogy majdnem mindenkinek van hasonló féreg szomszédja. Csak abban különböznek hogy mennyire nyíltan merik ezt tenni.

Felvenném a helyedben kamerával. Full hd felbontásban minimum hogy látszódjon a pofája. Ha az ilyen szarik a jogaidra akkor te is szarj az övére. Csak ne tudjon róla hogy felveszed mert akkor abbahagyja. Arra is figyelj hogy csak a felvétel iránya legyen behatárolható és ne lógjon bele a kerítésed vagy a házad. Utána eldöntheted hogy feltöltöd a youtube-ra/facebookra vagy ügyvédhez fordulsz. Ha feltöltöd akkor proxy szerveren keresztül csináld és inkább a youtube-ra egy új regisztrációval. Az ilyen megérdemli. Ha facebookon is meg akarod osztani akkor csak a youtube linket.

Persze csak ha mindezt nem azért csinálja mert esetleg te kezdted volna.

Én is csináltam már ilyet csak hangfelvétellel. Olyan cuccom van ami még falon/födémen keresztül is képes tisztán "hallani" és nagy távolságra is irányítottan.

2017. márc. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért van kerítés nem?


Ha meg beszólogat akkor levegőnek nézed.


Van kerítés, oda nem jöhet be, ennyi.


Majd megunja és elköltözik, vagy agyvérzést kap, a kettő közül valamelyik.

2017. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba!Majd megunja.

Ha meg átjön a te területedre,akkor ütheted vághatod és ordíthatod hogy:

-Na most pofázzá !

De azért vedd fel videóra,hogy átjött,mert le tudja tagadni :3

2017. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Megprobálom amiket irtatok. Es termèszetesen nem én kezdtem...azt sem tudom mi baja lehet. Nemrég költözteka szomszédunkba.:(
2017. márc. 18. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!