Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az USA-ban miért reggel...

Az USA-ban miért reggel zuhanyoznak többnyire? És miért olyan hatalmas bögrében isszák a kávét?

Figyelt kérdés
Már sok filmben és sorozatban megfigyeltem.
2018. szept. 10. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Én is minden reggel zuhanyzom, pedig magyar vagyok. A magyar filmekben úgy láttad, hogy csak este szoktak? :)

A kávét meg azért isszák bögréből, mert nem rendes kávét, hanem ezt a vizezett trutyit isszák („hosszú kávé”).

2018. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem reggel kötelező a hideg zuhany. Másképp nem ébredek fel, plusz leizzadok este.
2018. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én reggel és este is zuhanyzom, viszont az ismerőseim többsége, meg akikről tudok, ők este szoktak fürdeni inkább, reggel nem.
2018. szept. 10. 13:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Viszont egy csomó amerikai filmben kivétel nélkül reggel zuhanyoznak.
2018. szept. 10. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan kávét isznak mint mi pl hanem sok vízzel főzött hosszú kávét. Ezt sokszor még felöntik tejjel.

Tusolás reggel és este is van náluk sok nyarat kint töltöttem rokonoknál. Filmek sokszor csak a reggelt mutattják.

2018. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem: 1, este-éjjel meleg tud lenni, hiába van légkondi, (vagy a több szex miatt), így jobbnak tartják a reggeli fürdést;

2, Ott is stresszes az élet, másabb a kultúra, idegrendszer, így ők ezt szokták meg.

2018. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Így szokták meg, szerintem ott is többféleképpen szokták, csak nem tudsz mindenkiről.

Én esti fürdős vagyok, mert elálmosít a víz, de ha pl. reggel fel tudok annyival korábban kelni, hogy még tornázzak egy kicsit indulás előtt, akkor utána letusolok gyorsan, vagy ha nagyon meleg van, és leizzadok reggelre alvás közben, akkor is tusolok reggel. Apám minden reggel tusol, mert ő meg így szokta meg.

2018. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok amerikai, de én reggel (is) tusolok, illetve nagy bögréből iszom a kávét. :)

Én azért zuhanyzom reggel (is), mert este leizzadok, én így érzem jól magam a nap folyamán.

A hatalmas bögre kávé oka pedig, hogy szintén vizezem, illetve tejet is öntök hozzá. Nem lesz erősebb, de szerintem ízre sokkal selymesebb. Imádom a kávé ízét és szeretek mellette híreket olvasni reggel, amit egy rövid kávé mellett nem igazán tudok kiélvezni.

2018. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!