Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ezek nem eléggé árulkodó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezek nem eléggé árulkodó jelek egy lánytól, aki meg akar ismerni titeket?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy lány, akit évekkel korábban láttatok, többször mosolyogtatok rá, köszöntetek egymásnak. Ez a lány most bejelöl titeket Facebookon, lájkolja a kirakott képeiteket, ez egyiket ráadásul a Hűha kis emojival reagál. Mikor szülinapotok van, külön üzenetben rátok ír, hogy felköszöntsön.
2018. aug. 15. 14:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy a srác nem velem egy városban lakik, szóval nem tudok a közelébe kerülni.
2018. aug. 15. 14:21
 2/7 anonim válasza:
Ez elég jel szerintem, a legjobb tipp még az lehet hogyha kirak valamit a napjában akkor arra válaszolsz és innen elkezdődhet egy beszélgetés is és ezután meg érthető mi lehet belőle
2018. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyedül az emoji a szokatlan, a többit elég sokan szokták csinálni.
2018. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem árulkodóak, mert engem hasonló jelek többször is félrevezettek és kiderült nem akar semmit a csaj és utána már nem is lájkolt meg ilyenek...
2018. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, ilyeneket én olyanoktól is kapok, akik semmit nem akarnak tőlem.
2018. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mindig mindenkit üzenetben köszöntök fel (akit nem tudok élőben) mert szerintem sokkal személyesebb. Na meg így az is könnyen kiderül ha az illetővel nem is beszéltek semmit az évi boldog szülinapokon kívül.


Ez talán a legfeltűmőbb, a többit meg sem említem, semmit nem jelentenek :D


Ha a lány ír rám és kezdeményez beszélgetést többször, esetleg felveti hogy elmehetnénk valahova együtt akkor az már eléggé egyértelmű

18f

2018. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugodtan, nem halsz bele.
2018. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!