Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha benézek a Felnőtt párkapc...

Néha benézek a Felnőtt párkapcsolatok kategóriába, mostanában elég sokat olvasgatok ott. Viszont. (? )

Figyelt kérdés
Szóval viszont kaptam kétszer is figyelmeztetést hatalmas piros betűkkel, hogy szabályszegő voltam (szerintem nem, de mindegy), amint rákattintok a 18-as karikás topikra, összeugrik a gyomrom. Hát komolyan, üldözési mániám van.:) Ti, akik már ugyanígy kaptatok figyelmeztetést, nem ugyanez ugrik be? Tényleg én vagyok csak ilyen lökött, vagy aki már kapott ilyet, ugyanígy van vele? Nekem egy-két napja tűnt fel, pedig itt vagyok már jó pár éve. :)

2018. szept. 11. 14:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja, az lemaradt, hogy a Felnőtt topik piros betűkkel figyelmeztet, hagyjam el az oldalt, ha nem múltam el 18. A betűk láttán ugrik össze a gyomrom, nem a topik miatt. Rég elmúltam 18.

Talán érthető, mit értek a kérdésem alatt...

2018. szept. 11. 14:43
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha így írod ki a "kérdést", hogy nem is kérdés, csak odagórsz a végére zárójelben egy kérdőjelet, akkor ne lepődj meg, hogy szabályszegésért figyelmeztetést kapsz.
2018. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Tökre nem érthető! :D Félsz a piros betűktől?
2018. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyon is jól tudod, hogy valami gázat írtál, ezért is vagy beszarva.
2018. szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A kérdésem (többi lent) szokásos szövegben van. Mostanában kaptam kétszer is figyelmeztetést, ezért ha rákattintok a Felnőtt párkapcsolatok kategóriára, ugyanazokat a betűket látom meg kapásból. Erre gondolok. Mi nem érthető rajta?
2018. szept. 11. 15:29
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyébként Politika kategóriában írtam ki kérdést Kálmán Olgával kapcsolatban.

A másik figyelmeztetést már nem is tudom, miért kaptam, mert mindkettőt törölték.

Inkább válaszolni szoktam, nem túl sokszor írtam ki kérdést arányaiban, amióta itt vagyok. Soha nem volt másik regisztrációm, ez az egy van 8 és fél éve.

2018. szept. 11. 15:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam figyelmeztetést, de más piros betű láttán nem ijedek meg..a piros lámpákon is áthajtok. Biztos elmúlik majd nálad is :)
2018. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rosszul adtad meg a korod regisztrációnál?
2018. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elovasod a szabályzatot és tudod mit nem szabad, a napokban hallottam a hírt, hogy egy 18 éves bevándoló megerőszakolt egy magyar lányt.

Ha kiírnék egy kérdést mit tennél azzal a bevándorlóval...mivel ez gyülöletkeltésre alkalmas kérdés, tehát szabályzatba űtköző...kapnék én is pirosbetűs űzenetet.


Nyugodj meg, nagyon sokszor kell szabályt szegned, hogy tiltsanak. Ha a gyomrod összeugrik, akkor alulműködik a hara (erőközpontod), thai chi-vel megerősítheted.


Egy gyakorlat.

Állj fel, koncentrálj a köldök alá, és kilégzésnél kiabáld: Hiá.

2018. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9.! Köszi!

Hát igen, evidens, csakhogy én a fizetését is leírtam fő kérdésben. Gondolom ezért törölték. Már mindegy.

A piros betűk így talán már érthetőek. Majd elmúlik.:)

2018. szept. 11. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!