Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek ijesztő?

Hogyan legyek ijesztő?

Figyelt kérdés
Hogyan legyek ijesztő, hogy végre leszálljanak rólam a mocsok osztálytársaim? Mert ha ijesztőnek tartanának akkor szerintem nem nevetgélnének rajtam... Hanem inkább félnének. Bírom a horrort, imádom a késeket és a vért c: Tudom ez kicsit betegesen hangzik, de én az igazságot mondom magamról.

#ijesztő #osztály #bocsánat ha rossz kategóriába soroltam
2017. márc. 26. 23:35
 1/8 Umaku ***** válasza:
100%

Először is miért csesztetnek?

(Lehetőleg ne jelenj meg a suliban a kezedben egy bicskával, mert lehet hogy utána a mocsok osztálytársaid szülei élve eltemetnek. Csak az igazat mondom c: )

2017. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vàgj vissza ne hagyd magad ès egy ídő utàn megunjàk. Csak arra szàllnak rà aki hagyja magàt.Kèsekbe ílyenekben ne gondolkozz mert akkor tènyleg joggal fognak nem normàlisnak hinni.Legyen egy erős hatàrozott kiàllàsod. Aki gunyól ott vàgj vissza ahol a legjobban fàj na de ezt ne fizikailag èrtsd .
2017. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kinézetem miatt, mert elvileg túl rondának tartanak.... Igen, bicskával a kezemben nem fogok azért bemenni, de egy picit azért jó lenne rájuk ijeszteni hogy azért már na.
2017. márc. 27. 00:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi nemsokara itt a felsotagozat
2017. márc. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsi koromban èn se voltam szèp nem is jőttem ki nagyon a lànyokkal folytán rajtam lógtak.Aztàn 15-16 èves koromban kezdtem kialakulni meg talàltam a megfelelő hajszínt ílyesmi.Most vagyok 21 ès kűlsőleg verem az összes akkori iskola tàrsam.Jaa ès azok a lànyok 90 szàzalèkànak màr van gyereke úgyhogy 21 èvesen akik sokat vesztettek ők voltak.Nem tudjàk èlni az èletűket mert az első fiú felcsinàlta őket :-D Nèha úgy beolvassnàk nekik hogy faladnà a màsodikat de mèg arra sem mèltók hogy hozzàjuk szóljak..
2017. márc. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha legközelebb a közeledbe mennek, tegyél úgy mintha hirtelen rosszul lennél, és rá akarnál hányni valamelyiknek a ruhájára, de nagy nehezen visszatartod.


Szerintem utána egy darabig kerülni fognak.


De megpróbálhatsz néha úgy tenni, mintha egy láthatatlan személy szólna hozzád. Kigondolhatod a szöveget előre.

Egy mondatot mondasz, megvárod a válasznyi időt, aztán válaszolt megint. Néha csak bólintasz. Jó, ha néha olyanokat szúrsz bele, hogy "Én mi van ha én ezt nem akarom?"..."Ezt már mondtad, de én ezt nem akarom." Aztán elköszönsz, hogy "Oké, nekem is mennem kell". És visszatérsz normálisba, mintha mi sem történt volna.


Szerintem ha ennek párszor fültanúi lesznek, tuti félni fognak tőled :).

2017. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4 Már felső tagozatos vagyok

#5 Köszönöm a válaszod, bár ez egy kicsit bizarr :D

#6 Köszönöm a Te válaszod is, kipróbálom... Hátha c:

2017. márc. 27. 23:35
 8/8 anonim válasza:
Én egyszer bicskát rántottam az osztálytársamra.Kirugtak.Az új suliba is csesztetnek.Ellezdem metált halgatni és feketébe járni meg azt mondtam hogy sátánista vagyok.Nekem bevált,és meg azt hiszik hogy pszihopata vagyok.
2019. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!