Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én kapnék munkát külföldön?

Én kapnék munkát külföldön?

Figyelt kérdés

Végzettségem abszolút magyar vonatkozású, mert magyar irodalom illetve nyelvészet. Viszont 3 nyelvet beszélek (angol, német, spanyol). Van, amelyiket jobban, van, amelyiket kevésbé, de szívesen odateszem magam és megtanulom magasabb szinten. (Jelenleg mindegyik középszint.) Ha nyelveket beszélek, de más olyan végzettségem nincs,amit külföldön hasznosíthatok, akkor azért van bármi esélyem, hogy külföldre menjek?


A kérdés csak elméleti.


2018. szept. 11. 21:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Pl. nincs mondjuk tolmácsvégzettségem.
2018. szept. 11. 21:31
 2/15 anonim ***** válasza:
1%
Prostik adatlapján is szoktam látni, hogy több nyelvet beszélnek, spanyol, olasz stb, aztán van amelyik amikor hazajön, már töri is a magyart, de attól még prostik maradnak. Szóval nem.
2018. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

A kérdés, hogy milyen munkát akarnál?

Mert mosogatni vagy hasonlóhoz elég, ha tudsz beszélni, de ha valami mást szeretnél, akkor ahhoz érteni is kellene.

2018. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Persze, étteremben, szállodában recepciósként simán. Vagy még irodai munkád is lehet. Állandóan keresnek itt is. És nem ragaszkodnak ahhoz, hogy feltétlenül papírod legyen arról, amit csinálsz. A nyelvtudás nagyon nagy előny.
2018. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
86%
Nemetorszagban elek, igy tapasztalatbol mondhatom ha jol beszelsz nemetül akkor vegzettseg nelkül is talalsz kint munkat, pl etteremben.. es nem is fizetnek rosszul.
2018. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Persze 5-ös, Németországban annyit ér a német tudás, mint itt a magyar.
2018. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
47%-os, szerintem te még a szobádból sem nagyon léptél még ki napközben, nemhogy külföldön jártál volna, hogy ennyire tudd mi hogy megy. Nézegesd tovább a prostik adatlapjait.
2018. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Találhatsz, fizikai munkát, idénymunkát stb. Viszont ott kint meg is vannak fizetve a melósok, idehaza meg minden munkáltató rabszolgának tekinti őket.
2018. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hol, és hogy van-e valamihez tehetséged. A legnagyobb nyugati cégeket nem igazán érdekli a diploma, ha amellett idióta az illető. De ha papír nélkül megmutatod, mit tudsz, akkor nyert ügyed van. De amint érzékelem, nem vagy túl okos IQ ide vagy oda... Vigyázhatsz gyerekekre, vagy mehetsz húst bontani, betonozni, festeni, stb... amúgy széles a skála, csak utána kell nézni.
2018. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Elárulnátok, hogy miért vagyok lepobtozva??? Külföldön élek, tapasztalatot írtam, hogy mik lehetnek itt a magyarok nyelvtudással, de szakma nélkül. És ez csak egy pár példa. Mi ezen a haszontalan??? Nyomorék fotelszakértők. Persze, hogy szégyellem miattatok, hogy magyar vagyok.
2018. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!