Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én kapnék munkát külföldön?

Én kapnék munkát külföldön?

Figyelt kérdés

Végzettségem abszolút magyar vonatkozású, mert magyar irodalom illetve nyelvészet. Viszont 3 nyelvet beszélek (angol, német, spanyol). Van, amelyiket jobban, van, amelyiket kevésbé, de szívesen odateszem magam és megtanulom magasabb szinten. (Jelenleg mindegyik középszint.) Ha nyelveket beszélek, de más olyan végzettségem nincs,amit külföldön hasznosíthatok, akkor azért van bármi esélyem, hogy külföldre menjek?


A kérdés csak elméleti.


2018. szept. 11. 21:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Miből érzékeled?


Nem tudom, utolsó, nem én voltam,kösz, a te válaszod volt a leghasznosabb.

2018. szept. 12. 18:59
 12/15 anonim ***** válasza:

Angliaban gyakorlattal vegzettseg nelkul is kapsz munkat. Gyakorlat nelkul etterem, hotel

Vagy magantanarkent nyelvet tanitasz bar ha kozepszint csak...

Mosogatonak elmehetsz attol meg :)

2018. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, de mondom, szívesen megtanulom magasabb szinten. De milyen tanárra gondolsz? Hogy az egyik nyelvet tanítom a másikon?
2018. szept. 17. 18:32
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, angolul tanitasz spanyolt vagy nemetet, bar nem fuznek hozza sok remenyt mert rengeteg native spanyol van itt, a nemet meg valahogy nem tunik nepszerunek. Bar nem vagyok szakerto. De az osszes angol ismerosom spanyolt vagy franciat tanult.


Plusz azt is figyelembe kell venni az elmeleti kerdesedhez, hogy az elet draga kulfoldon amikor nem dolgozol. Szoval vagy talalsz valami munkat par heten belul vagy feleled a megtakaritasodat vagy elvallalsz "alacsonyabbrendu" munkakat.

2018. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Medical interpreter, vagy rendőrségen beregisztrálsz ügyeletes tolmácsként, most elsőre ezek jutnak az eszembe, keresett leszel akkor is, ha nem az összes nyelv megy felsőfokon :) rengeteg lehetőséged van, viszont, ahogy írták, a középszint nem elégséges. Kint amúgy középfokú angollal, és ilyen nyelvi készségekkel rengeteg lehetőséged van, még akkor is, ha elsőre nem leszel perfekt. Nagy a munakerőhiány, és szinte bármilyen karrierbe belefoghatsz, amibe csak nem szégyellsz, miután belerázódsz a nyelvbe. A helyi nyelvet viszont nem árt perfekt szintre hozni. Viszont ez nyelvi közegben szinte magától fog jönni. csak pofázni kell :D
2019. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!