Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem engedheti meg magának...

Aki nem engedheti meg magának a márkás, drága, menő ruhákat az hogy menjen egyetemre egy nagyvárosba?

Figyelt kérdés
Egy falusi lány vagyok , aki hát nem a leggazdagabb . Egyetemre fogok járni nemsokára, és attól tartok hogy majd lenéznek mert nincsenek menő , drága ruháim. Nem sminkelem magam, nem követem annyira a divatot, inkább kényelmesebb ruhákat , farmer pólót hordok. Attól tartok hogy mindenki menő, csini, márkás ruhákban fog járni , én pedig mint egy kis csóró. Egyetemre milyen ruhákban járnak az emberek? Számít e egyáltalán a külső? Nem orvosiról van szó. Lenézik , kiközösítik a hozzám hasonlókat, illetve a csendes , visszahúzódó embereket? Mennyire lehet ott barátkozni? 19L
2018. szept. 13. 21:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Aki a ruhád alapján ítél el, azzal ne is foglalkozz...
2018. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Aki a ruhád miatt lenéz, azzal nem kell foglalkoznod. Ennyi a történet.


Hidd el, ha normális társaságba kerülsz, nem fogják nézni mi van rajtad..


Kitartást az egyetemhez, sok sikert :)

2018. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
11%

Én pl. egyenruhát hordok nagyvárosban, is egyetemen is. Lehet, hogy nem márkás, meg divatos, cserébe 10 év múlva is ruha marad, nem szakadt felmosórongyként fejezi majd be a földi pályafutását.

Kényelmes is, sokkal hasznosabb is (pl. a januári mínuszhúszban) mint a jajj de trendy ruhák, amikben tüdőgyulladást kap az ember.

Arról meg magasról teszek, hogy mások mit szólnak ahhoz, hogy öltözködöm. Aki beszól emiatt, lezavarok neki 2-3 maflást, amíg szedegeti a fogait, addig is csöndbe van.

2018. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%

21:17


Ugyan már az egész világ arról szól hogy a külsőségei alapján ítélik meg az embert.

2018. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Jaj!

Ez olyan gyerekes, ne haragudj.

Nem kell ezzel foglalkozni, se kicsit, se gondolatban, se egyáltalán.

Már nem tini vagy!

2018. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ne amerikai filmekből tájékozódj az egyetemi életről:-) Hidd el, lesznek ott nálad is szegényebbek, és aki amiatt néz le mert nincs márkás ruhád azzal nem éri meg foglalkozni.


bónusz: elmész párszor turiba és összeszedhetsz pár alap márkás darabot ha ettől jobban éreznéd magad.

2018. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
Igen, igazad van (bár nem nekem írtad a válaszod), az emberek nagyobb hányada a külsőségekre megy. De van olyan akit ez nem érdekel, mint ahogy engem se és nem hiszem, hogy ezzel egyedül lennék.
2018. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Én, kérlek alássan, a ruhatáram egy jó részét turkálókból vadászom, sőt néha magam alakítom át, és rengeteg dicséretet kapok értük. Mondjuk én BTK-s vagyok, ráadásul azon belül is pszichós, mi nem ítélkezünk, pláne nem a ruha alapján. Azt, hogy máshol mi megy, annyira nem tudom.
2018. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
98%

Egyik lányom a BME villamosmérnöki karára járt, a másik a Semmelweiss főiskolai karán tanult gyógytornásznak. A mérnök évi két nadrággal és hat-nyolc pólóval tudta le az öltözködést, ehhez jött télen 2-3 pulóver és egy széldzseki. Igaz, őt sose érdekelte mások véleménye.

A gyógytornász nőiesen öltözött, de a ruháinak legalább a felét turkálókból szedte össze. egyikük se panaszkodott soha, hogy megszólnák őket, mert nem elég csinosak.

Mindkettőnek megvolt a maga közössége, ahol elfogadták és szerették őket olyannak, amilyenek, és nem a ruháik márkája alapján ítélték meg őket.

Te is találsz majd ilyet, csak járj nyitott szemmel, és ahová nem akarnak befogadni, ott fordulj sarkon, és sétálj el emelt fővel. Nem neked kell majd szégyellni magadat.

2018. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Metionin ***** válasza:
95%
Összepakol és go. Egyetemen a kutya se nézi hogy hogy öltözöl. Mindenki úgy jár ahogy akar + amit gyakorlaton balesetvédelmi szempontból megszabnak. Anno engem egy utazótáskával dobtak ki otthonról, úgy mentem egyetemre. Senkit se érdekelt hogy miért csak turis ruháim vannak. Orvosin sem.
2018. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!