Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek nyárra...

Milyen cipőt vegyek nyárra ami minőségi, látszik rajta hogy drága és mindenki megnézi? 16/F

Figyelt kérdés

A keret max 50-60 ezer Ft

Elsőre Jordan illetve Nike-ra gondoltam. De várom s véleményeteket



2016. ápr. 3. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Mindegy, édes kicsi kincsem, csak ne felejtsd el jól látható helyen magadra ragasztani a blokkot és hangosan kiabálni: Nézd milyen cipőm van, bibibí, nekem ilyen drága cipőm van, bibibí!!!

Csúcs vagy, feldobtad az estém, köszi!

2016. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Jajjj, várj, van egy jó ötletem!

A 4 éves lányomnak olyan csukát vettem, aminek villog a talpa.

Ilyen kéne neked is + tetess bele szirénát!

Tuti, hogy mindenki a 60ezres cipőd bámulná!

2016. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Gucci.
2016. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Bécsben láttam ilyent először (és eddig utoljára :D) egy cigány csávón, szóval vegyél ilyent, nagyon raj leszel! :))

2016. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Járj valami bazi nagy bakancsban, nyáron tuti megnézi mindenki és drága is. Pl Demonia márkából tudok jókat.

Nike, meg Jordan tucat ócska márkák... kutyát sem érdekli, mindenkin ilyenek vannak.

2016. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Azért ne mondd már, hogy a Jordan tucat meg ócska...alig lehet 1-2 modellt beszerezni itthon és elég drágák.
2016. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

jordan cipőre úgyis mindneki azt hiszi hogy kamu, csakúgy mint a nike air-re, hála a sok divatmajomnak, aki tényleg hamisat hord..ha gucci cipőd van, és ki is van rá írva, akkor is a legtöbb ember kamunak hiszi, hála a cigányoknak, egy márka van, ami ebben az árban mozog kb, és ismert, de egyáltalán nem a cipőiről, viszont egy klasszikus, prémium márka és 10x jobb mint a szar vans..találd ki melyik ez (ck)

vagy lacoste bőrcipő, mindig kiteszik a krokodilt és 50 ezer

de az igazság az, hogy leszarják milyen cipő van rajtad, lányoknak akarsz imponálni? ők "analfabéták" a divathoz, vanson túl nem látnak ha férfi cipőről van szó, a nike meg eleve nincs 60 ezer és egy tömegcipő ergo senkit se fog érdekelni, a ck az amit még ismernek de egyáltalán nem tömeg cipőbe, nem is hamisítják, de az egy komoly márka és hát na inkább vegyél egy nike tömeget

2016. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel adidas superstart. Mindenkinek aki szamit vagy meno annak superstarja van. Es csak 30 ezer a 2es 15
2016. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

"jordan cipőre úgyis mindneki azt hiszi hogy kamu"


Na azt megnézném, ha erre bárki azt hinné, hogy kamu... :DDDD Egy kamuról messziről sikít, hogy gagyi, ezen meg már messziről látod, hogy full masszív bőr! ;)


[link]


Csak a hülye nem látja, ha valakin gagyi van. Volt szerencsém összehasonlítani már Air Jordan 13 eredetit, replikával. Messziről látszik a különbség....

2016. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Undefeated Jordan retro 4 :D Aki ért hozzá és meglátja rajtad hidd el bámulni fog :D
2017. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!