Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok. Veletek nincs...

Motorosok. Veletek nincs olyan amikor megláttok egy iszonyat drága sportautót és elgondolkodtok azon hogy az az autó menőbb mint a motorotok és már nem érzitek magatok menőnek?

Figyelt kérdés
Velem már megesett, mikor egy parkolóban áltam simsonnal, majd behajtott egy BMW és rájöttem, hogy hozzáképest egyáltalán nem vagyok menő.

2017. okt. 28. 22:51
 1/7 anonim válasza:
96%

1.nem egy árkategória a kettő

2.a motorozas nem arrol szol, hogy mennyire vagy meno

2017. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veterán vas ***** válasza:
88%

Ebből s látszik, hogy mennyire önámítás a "menőzés".

Amúgy meg gyerekes ostobaság egy simsonról a nyálat csorgatni egy BMW láttán. ;)

2017. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Majd ha Hayabusa-n ülve látsz egy szakadt 318-at, akkor másként gondolod majd. Amúgy a motorozás tényleg nem a "menőségről" szól, hanem a szabadságról, az életérzésről.
2017. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
troll a pincében,igen menőbb az autók egy része de mivel én 3s alatt vagyok százon a menőséget meg pont leszarom
2017. okt. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval, ha bringázok a kedvenc Merida 15 Big.Nine-vel és mellém gurul egy 30 éves ótvar kispolski, akkor már ne is érezzem magamat menőnek?

Ülj le te agyhalott!

2017. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A "menő" szót úgy emlékszem, talán ovis koromban használtam olyan módon, hogy komolyan is gondoltam. Ez van. Van aki időben kinövi, de van aki leragad, és nem veszi észre a jóindulatú mosolyokat, mert a környezetében élők rendesek, és nem akarják megbántani... Ezzel el is mondtam mindent. :-)
2017. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fordítva szokott lenni. Mikor megyek az alig 1 millió forintért vásárolt 1000res sportmotorommal, és meglátok egy Lamborghini Hurracant, eszembe jut, hogy az vagy 50x többet ér, mégis a motorommal simán tudnám vele tartani a tempót.
2017. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!