Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amiota nincs munkam es nem...

Amiota nincs munkam es nem jarok sehova azota furdeni is alig akarok mas is van igy ezzel?

Figyelt kérdés
amikor meg volt munkam egy szar gyarban akkor meg azert voltam depresszios. sehogy se jo. vegeztem egy szakmat de gyakolat nelkul sehol se alkalmaznak meg am se nagyon ertek ahhoz se. semmi se jo. olyan jo lenne ha veget erne ez az elet magatol, mert en nem akarok ongyilkos lenni mert azt nem merem sajnos. mar vagy egy hete nem furodtem de tegnap megfogadtam ma megfurdok minenkepp. F

2018. szept. 16. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy. Legyen valami célod, ami motivál, csináld meg a gyakorlatot, legyen rendes munkád. Csak így tudsz kitörni ebből, ne hanyagold el magad.
2018. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jo lenne ha lenne rendes munkam de ez szinte lehetetlen mivel nem igazan vagyok jo semmiben. ahhoz nagyon jol kene erteni valamihez. raadasul mostanaban mar a gyarakba se akarnak felvenni engem.
2018. szept. 16. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Depressziós vagy.

Menj el dolgozni, BÁRHOVÁ!!!!!

Jóindulatból mondom.

2018. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csak a fürdés dolgot nem értem. Attól, hogy depis vagy, attól még fürdeni elmehetsz. max szomorúan fürdesz :D

Vagy lusta vagy fürdeni is?

2018. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen nincs hozza kedvem, energiam.
2018. szept. 16. 20:00
 6/6 anonim válasza:
Én is ugyanígy voltam vele az elmúlt hetekben. Volt 3 nap amíg enni sem volt kedvem. Kezdetnek egy akármilyen munkával kezd, késöbb ha jön valami hozzádállób váltasz. Nem a legjobb gyárban de van ahol jó a társaság, majd megjön a kedved.
2018. szept. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!