Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INTJ/P-k! Ti mit gondoltok az...

INTJ/P-k! Ti mit gondoltok az INFJ/P-kről?

Figyelt kérdés
Mennyire zavar titeket ezeknek a típusoknak a magas Fe/Fi funkciója? Nyilván csak úgy általánosságban kérdezem, hogy mit gondoltok róluk, hiszen az ugyanabba a típusba tartozók között is rengeteg különbség lehet.

2018. szept. 16. 19:44
 1/9 nemaRendőrség ***** válasza:
77%
Intj vagyok. Abszolút nem izgatnak. Igazából az enyémen kívül egyik személyiség típus sem, az enyém is csak azért mert odákat zengett rólam, hogy milyen tökéletes vagyok
2018. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
INFJ vagyok. Kíváncsian várom, mit gondoltok rólan!😀
2018. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik! Én INTJ vagyok és INFJ a barátom.
2018. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Intj vagyok. Ugyanúgy leszarom őket, mint mindenki mást :D
2018. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
INFP vagyok, és tartózkodom, elvagyok a kis világomban. :)
2018. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
INTJ vagyok, sokak szerint már-már félelmetesen sablonba illő, hasonlóan erős Te- funkcióval. A gondolataim részben felemásak. Jól el tudok velük csevegni alkalomadtán, inkább az INFJ-kkel, de van valami az összes F-dom/aux funkciót használó típusban, ami hosszú távon kihoz a sodromból. Pláne azért... mert nem lehet velük olyan fesztelenül vitázni, mint mondjuk egy ENTJ-vel vagy egy ENTP-vel, mert nincs bennük se vitázási kedv, se versenyszellem, hamarabb megsértődnek egy olyan elmésebb megjegyzésen, amit egy ENTJ mondjuk fel sem vesz. Nem látok olyan közös pontokat a működésünkben, ami mélyebb szimpátiára adhat okot, nem elég... logikusak és kemények nekem. Túl könnyű őket úgymond elnyomni, hogy érdekesnek találjam őket. A tipikus F-es kitörésektől meg, amikor leállnak hisztizni, ha a kis ideáljaikba belerondít a valóság, a falnak megyek ':D
2018. szept. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: Az INFJ-kre úgy is szokás hivatkozni, hogy "the most thinker of the feelers". Sokkal hűvösebbnek tűnnek egy átlag F-nél, részben a Ni-dom miatt, részben pedig mert az érzelmi beállítottságuk ellenére keresik a dolgok között a logikai összefüggéseket is (Ti funkció). Sokkal inkább az ESFJ-kre jellemző, hogy mindenen megsértődnek és hamar felkapják a vizet.
2018. szept. 19. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:

Nem olyan tipikus hisztire gondoltam, mint amit az ESFP vagy az ESFJ csinál... de vannak olyan fajta visszafogottnak tűnő kis kirohanásaik, amik láttán egy INTJ - legalábbis ez az INTJ -a fejét fogja. Például csinálnak valamit, mondják, hogy de jót akartak vele, mégse sült el jól. Reakció? "Vezeklésként" faképnél hagyjék azokat, akit érintett a tette, és ha lekönyörgik nekik a csillagokat az égről, ezt akkor se rekeszti be, ameddig ő úgy nem gondolja, hogy elég volt, hogy felszabadult. Egyébként nem is a konkrét típus lenne zavaró a már általad is leírtak miatt... de ahogy azt egy INFJ ismerős is mondta, kevés a teljesen ép, egyáltalán nem sérült INFJ, másrészt egy vita-orientált NTJ-nek piszkosul frusztráló, ha nem lehet eleget tenni erre a vitára vonatkozó igénynek... mert az INFJ inkább hagyja magát csak, hogy mindenkinek jó legyen.

2018. szept. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
INTJ, Te funkció lt használ de nem baj.
2020. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!