Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szokták azt mondani,...

Miért szokták azt mondani, hogy vigyázz magadra?

Figyelt kérdés

Féltés?Óvás?

Néha ez olyan szerencsétlenűl hangzik,mint ha a másik egy maga tehetetlen lenne.

És nagyon kell vigyáznia magára.


2018. szept. 16. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én erre így még soha nem gondoltam.

Pontosan féltés, óvás. A szeretet kifejezése. Aki ezt mondja, annak fontos vagy, nem szeretné hogy bármi bajod essen.

2018. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Így illik.
2018. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak barátoknak és családnak mondom.

Van akinél azért mert sokáig nem találkozunk, van akinél azért, mert tudom, milyen kelekótya és van hogy csak szimplán szeretetből.

2018. szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább mondják azt, hogy törjön el mindened?
2018. szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha magatehetetlen lenne, akin nem múlik semmi, akkor pont nem lenne értelme ezt mondani. Még ha azt mondtad volna, hogy szeleburdi vagy ügyetlen... De nekem soha semmi negatív nem jutott még erről eszembe, mindig tudtam, hogy féltésből és szeretetből mondják. Az emberen is múlik bizonyos százalékban, hogy baj éri-e, ez világos.
2018. szept. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek.

Mondjuk igen!Féltés óvás,szeretetből.

2018. szept. 17. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!