Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22 éves lányként kisgyerekként...

22 éves lányként kisgyerekként kezelnek, állandóan kiidegelnek, keresztbe tesznek?

Figyelt kérdés

Anyám szószerint utál, a tesómat meg imádja. Persze ameddig kitűnő voltam, én voltam a jó.


Például anyám sokáig az öcsémmel nyomoztatott utánam, a telefonomban, laptopomban. Ami magában egy undorító dolog. De amikor pont ott voltam és tesómat hívta valaki, ráméztem, ment és beköpött anyám neki...


Most addig mesterkedtek, hogy dolgozni szerettem volna suli mellett és addig keverték a sz.rt,hogy nem jött össze.


Legszívesebben búcsút intenék nekik és soha vissza se néznek. Apám még egy fokkal normálisabb.


2018. szept. 18. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én fogtam magam 19 évesen elköltöztem albérletbe. Tudom a válaszod: nem engedig, tanulsz, nincs rá pénzed, stb stb.

Nekem sem engedték, én is iskolába jártam, nekem sem volt pénzem.

3 választásod van: elmész dolgozni, és kiveszel egy albérletet, kiállsz magadért, és veszekedés lesz az életed, vagy minden marad így, ahogy van.

2018. szept. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

"22 éves lányként kisgyerekként kezelnek...

Anyám szószerint utál, a tesómat meg imádja. Persze ameddig kitűnő voltam, én voltam a jó."


Azért kezelnek kisgyerekként, mert az is vagy. :)

2018. szept. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elküldeném őket a büdös francba ettől cifrábban is. Volt már ilyen és tudod mit,megértették. A szép szó tudod nem mindig beszéd. Kell durvábbnak is lenni olykor és akkor eljut a csöppnyi agyukig ha maradt még agysejtjük. Van úgy ,hogy úgy kell bánni a másikkal ahogy ők bánnak velem. Szemet szemért,fogat fogért elv. Akkor érzékelik a valóságot.

Miért nem jelszavazod le a mobilod, laptopod? Vagy minek vagy te még ott náluk? Miért nem költözöl el?távol

2018. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!