Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért alakult ez...

Szerintetek miért alakult ez így? Értelmes válaszokat várok.

Figyelt kérdés
A story a következő: Kb. 8 hónapja beleszerettem egy 4 faluval arrébb élő 19 - lassan 20 - éves gyönyörű, intelligens lányba. Nem tudok arról, hogy párkapcsolatban élne. Az egyik legjobb barátnőjével személyesen is ismerjük egymást, így akadtam rá a képei között. Eleinte kedvesnek is tűnt: Facebookon bejelöltem még júliusban, vissza is igazolt, Instagramon is bekövettem, bókoltam neki kommentben, amiket volt hogy megköszönt. Korábban Valentin-napi saját versikét is költöttem neki, tehát tudta hogy mit érzek iránta. Kb. 3 hete üzentem neki utoljára, mivel most kezdte az egyetemet, és sok sikert kívántam neki. Mostanában kb. 2 hetente like-olom 2-4 db képét alkalmanként, komment nélkül, tehát nem hinném hogy ez annyira nyomulós dolog lenne. Nemrég felfedeztem 2 régebbi bikini-fürdőruhás képét is, mindkettőt likeoltam egymás után, de akkor sem szóltam hozzá. Konkrétan ez után eltelt pár óra, és azt vettem észre, hogy tiltott a Facebookjáról. Nagyon bántott, hogy nem szólt, nem mondta meg, hogy zavarja bármi is velem kapcsolatban. Valahogy van egy olyan érzésem is, de nem vagyok benne biztos, hogy bárki más pasi like-olta volna a képeit, mégcsak nem is törölte volna őket - ha egyáltalán a like-olgatás volt oka a tiltásának. Próbálok emberségesen viszonyulni a dologhoz, mert nagyon szeretem és tisztelem is, haverként és "sima" nőbarátként is el tudnám fogadni. Bízom benne, hogy talán még meggondolja magát. Mit csinálhattam rosszul én, és mit ő? Helyrehozható még? Mert szerintem kettőn áll a vásár. 27/F
2018. szept. 18. 07:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Szoban beszéltetek már?

Vagy legalább chat?


Nekem ugy tűnik szinte semmilyen kontakt sincs köztetek. Egy képbe vagy szerelmes.


Ha tiltott talán nem tetszik az adatlapod. Nincs kint rolad brad pitt kép

2018. szept. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mivel szinte csak like-oltad őt, azt hihette, hogy csak külsőre mész, nem mersz lépni stb. A nők általában a határozott pasikat szeretik, persze nem úgy értem, hogy nyomulj rá, hanem nyíltan mondd ki, hogy mit érzel.
2018. szept. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nöként: ha valaki engelm csak a facebookon követ, mindent like-ol, amit csak lehet, a régebbi képeimet is megkeresi "felfedezi", ismeretlenül Valentin napra "versikét" ír és küld, az nekem eléggé a stalking kategória, én is tiltanám.

Ha valaki akar tölem valamit, az jelentkezzen írásban is, kezdjen valamilyen beszélgetés.

Egy-két like még elmegy "szó nélkül", de ha ebböl áll részéröl az egész kontaktus, az enyhén szólva idegesítö.


A másik meg, attól, hogy nincs párkapcsoaltban, az még nem jelenti, hogy éppen keresne valakit, másrészt miért éppen téged kellene választania?

Tényleg kettön áll a vásár, de ebben az esetben a lány nem akar kapcsolatot, te meg az eddigiek alapján elég negatív képet adtál magadról szóval itt csak te akarsz töle valamit, ö nem.

2018. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát így, hogy még csak rá sem írtál, simán valami perverz állatnak gondolhat téged, meg ha nem is az vagy. A másik, meg h túl idősnek láthat hozzá.
2018. szept. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát mit tököljön veled? Lájkolgatással nem sokra megy. Tovább kellett volna lépni a verstől, beszélni vele, hogy esetleg komolyan gondolnád. Akkor vagy rábólint, vagy nem, de így, hogy visszaléptél, hozzá se szólsz, csak képeket lájkolgatsz...

Most kezdődött az egyetem, az is kisebb csoda lenne, ha egy komolyan vehető kapcsolatba energiát tudna fektetni. Lájkolgatással persze hogy nem törődik.

2018. szept. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

...Egyébként a barátnőjén keresztül talán kideríthetnéd, miért tiltott, és elmondhatnád neki (mármint a barátnőjének) hogy amúgy abszolút komolyan gondoltad.


De helyrehozni... nem kéne erőltetni. Még ha helyrehozható is lenne, akkor se! Ilyen miatt letiltani valakit , az elég kemény döntés, ezt a döntést pedig tiszteletben kell tartani.

A "helyrehozás" egy ilyen letiltás után kb egyenlő lenne egy pitiáner puncsolással, simán visszakönyörgésnek értékelhető. Azt meg ne akard!

Ha egy nő menni akar, fel kell rá segíteni a kabátját! Mindegy mi az ok! Vagy mennyire rossz nélküle. Ezek után rosszabb lenne vele.

Ezt számtalanszor bizonyította már az élet, velem is megesett, meg sok ilyet láttam.

2018. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem is ismeritek egymást. én is tiltottalak volna ha nyomulsz és azt se tudom miért.
2018. szept. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a facebookon éled az életed. Én azzal kezdtem volna, hogy beszélek a közös ismerőssel, hogy próbáljon összehozni valami közös programot, pl billiárdozni egyet valahol, elmenni kirándulni, nézegelődni a közeli városba, ott beülni egy sütire, üdítőre, vagy valami hasonló. És akkor a személyes jelenlét meggyőző erejében bízva várhatnád sorsod jobbra fordulását. Lájkolgatással soha nem fogsz normális párkapcsolatra szert tenni.
2018. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én vele való chat-eléssel kezdtem volna, beszélgetéssel.

A lájkolásokat hagytam volna későbbre (bár én Fb-n még soha semmit nem lájkoltam), a kommentek meg nem tudom mennyire tekinthetőek írásbeli kommunikációnak, mert más is látja azokat, egyáltalán nem személyes úgy, mint egy Messenger, vagy bármilyen kettőtök közt zajló, írásbeli beszélgetés.

Messenger-en kellett volna beszélgetést kezdeményezni vele.


Nem tudom mit lehetne tenni vagy mondani ezután, esetleg barátnőjével beszélni...

2018. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Úristen, már réges-régen el kellett volna hivnod randira.
2018. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!