Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kire mondják manapság, hogy...

Kire mondják manapság, hogy selyemfiús, szépfiús a kinézete?

Figyelt kérdés

Valamint ezt inkább az irigység mondatja egyik-másik pasiból, akik nem néznek ki túl jól, vagy tényleg nem tartalmaz túl sok pozitív tulajdonságot a külsőt illetően?

Egy-két csaj mondta már rám, hogy kicsit szépfiús a külsőm. Akkor ezt vehetem úgy mintha az mondta volna, hogy úgy nézek ki mint egy csíra?



2018. szept. 19. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem páwának mondják manapság? :)
2018. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tipikus Justin Bieber- vagy Tokio Hotel-kinézetű fiúkra szokás mondani.
2018. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nemaRendőrség ***** válasza:
Selyemfiúk azok akikben semmi férfias nincs
2018. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én kombináltam a kettőt, régebben girnyó szépfiú voltam, most egy 98 kilós szépfiú lettem, nem hájban. :)

Annyi a különbség, hogy már nem nagyon mernek ugatni ezek a gnóm törpék.

2018. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem a mai páwa trend vagy Justin Bieber, Tokyo Hotel stílusú srác vagyok azért.

Elegánsabb bőrcipőkbe, ingbe járok, több órám is van. Mindig frissen borotvált arc, hátrafésült haj, parfümökre is költök.

Szerintem ezek alapdolgok egyébként, de ha ránézek némely velem egykorú srácra: ilyen-olyan kezdetleges szakáll, koszos cipő, viszont új típusú mobil vagyis nem is olyan szegény akkor igaz, nem mindenkinek alap az öltözködés.

2018. szept. 19. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Számomra a „selyemfiús, szépfiús” kinézet azt jelenti, hogy ránézésre azt gondolom valakiről, túl sok energiát fektet a küllemébe. Tipikus példája egy ismerősöm, akinek mindig úgy van vágva a szakálla, mintha lézerrel borotválkozna (gondolom kétnaponta borbélyhoz jár, mert ilyen mértani alakzatokat nem hinném, hogy magának képes csinálni az arcára), ingben és világos nadrágban jár általában, a cipőjén hasra esik a légy.

Ne értsd félre, semmi bajom ezzel (bár az említett alak fordíthatott volna több energiát inkább az értelmi képességei pallérozására), elfogadom, hogy van, akinek ez jön be.

2018. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen kollégám nekem is, mindig elegáns ingekben jár, bőrcipőben, szövetnadrágban. A haja is mindig tökéletes, mondjuk neki szép, formázott, karbantartott szakálla is van. Én egyáltalán nem vagyok irigy rá, nagy plusz ez neki, mikor tárgyal, főleg nőkkel.:D
2018. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nálam azért a szövetnadrág nincs meg az már számomra is túl komoly, sem a világos színek, inkább fekete. Mivel csak 20 vagyok nincs értelme öltönybe járjak, ha amúgy egy senki vagyok.

Inkább jobb fazonú farmerek, egyszínű szűkített ingekkel. Zara cuccok, szerintem így a legegyszerűbb.

2018. szept. 19. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azokra mondom, akik díszb*zik és akik miatt a sok normális csaj ilyen kis csitri lett.
2018. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!