Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tartós munkanélküli vagyok....

Tartós munkanélküli vagyok. Lassan 1,5 éve itthon vagyok. Nem bírom, leépültem. Miért nem jár nekem munka?

Figyelt kérdés

Munkanélküliben is már kértem munkát, köpni nyelni nem tudtak, semmi lehetőség a környéken, országos szinten meg nagyobb gyárakba jelentkeztem de még csak vissza se jeleznek.

Miért érdemlem meg én ezt??? És csak 22 éves vagyok :(



2018. szept. 19. 17:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
3%
Hol laksz, milyen vegzettseged van? Gyari munkat barmikor talalsz ha nem vagy analfabeta.
2018. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Ennyit Viktátorról és az 1 millió munkahelyes ígéretéről...
2018. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Csak érettségim van.

És még gyári munkát se találok.


Gondolkoztam külföldben is de meg se próbálom, ha itthon nem kellek, majd kint kellek érettségivel..

2018. szept. 19. 18:05
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
megertelek. a kornyek osszes gyaraban voltam felvetelizni. van szakmam es meg tudom irni a tesztet megse vettek fel egyikbe se. itt nincs munkaero hiany. ez is kamu. nekem senki ne mondja hogy itt munkaero hiany van. max szakemberekbol de gyari munkasbol nem.
2018. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Szerintem sincs munkaerőhiány, legalábbis nem úgy, ahogy mondják. Én 2 gyárban is voltam úgy, hogy dolgoztam 1. vagy 2 hónapot és kirúgtak olyan ürüggyel hogy "nincs megrendelés, nem kell ember". Plusz nem olyan rég egy közeli gyárban ugyanezt hallotta, hogy felvettek embereket 1 hónapra, utána meg kirúgták őket... Itthon kutyába se nézik az embert, ez a nagy büdös helyzet.


Csak ugye az itthon döglésbe is tönkre lehet menni.

2018. szept. 19. 18:26
 6/25 A kérdező kommentje:
Én már teljesen el vagyok keseredve amúgy. Semmi lehetőség :(
2018. szept. 19. 18:26
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

én 5 hónapja vagyok, az a bajom a legtöbb munkahelyyel hogy túlóráztatnak állandoan, nem elég hétköznap is bejárni még hétvégén is be kéne menni, első kérdésük mindig az hogy "túlórát tud vállalni" legszivesebben azt válaszolnám hogy "igen de akkor csak hétvégén jövök"

rabszolgatartó féreg g***k!!!

2018. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
14%
:DDDD Ősi indián mondás szerint, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
2018. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%

Nem azért, de nincs semmiféle szakmád, végzettséged, nem a rendszer tehet róla, hogy nem jutsz semmire.

Végezz el egy OKJ-s szakmát és máris lesz munkád

2018. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9%
szüleid nem b***gatnak néha? :D
2018. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!