Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tartós munkanélküli vagyok....

Tartós munkanélküli vagyok. Lassan 1,5 éve itthon vagyok. Nem bírom, leépültem. Miért nem jár nekem munka?

Figyelt kérdés

Munkanélküliben is már kértem munkát, köpni nyelni nem tudtak, semmi lehetőség a környéken, országos szinten meg nagyobb gyárakba jelentkeztem de még csak vissza se jeleznek.

Miért érdemlem meg én ezt??? És csak 22 éves vagyok :(



2018. szept. 19. 17:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%
Húgom is gyárban dolgozik és alig van élete. 12 órázik ha éppen szabadnapos akkor egésznap az ágyat nyomja olyan fáradt. Baj van a térdével fáj neki egésznap sokszor menni alig tud de álljon végig 12 órát. Oda ment mert nincs más lehetősége. Ami szeretett volna lenni nem jött össze mert minden marhaságot kitalált az állam csak hogy ne kapja meg.
2018. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
57%

Hát ha nincs más lehetõséged tanuld a nyelvet addig is és próbálkozz tovább.

Tedd le a B jogsit is,futárkodj ha van rá lehetõség.

Ezekután ha még mindig nem jönne össze semmi

Nemzetközi furgonos munkát javasolnám nem egy állom munka de sok szép helyre el juthatsz ingyen 300-400000 ft meg keresik havonta aztán majd külföld meg tetszik egy hely tudod a nyelvet is és meg nézed mik a lehetõségek és meg próbálod valahol érdeklõdsz ott kint és egy idõ után biztos vagyok benne hogy sikerülni fog, csak ne add fel és légy vidám sok sikert :-)

2018. szept. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Sok lehetőséged nincs, egyre kevesebb a munkahely, és orbitális a túljelentkezés

Hacsak nem vagy csókos vagy kenőpénzes, esélyed nincs a felvételre

Manapság rendszeres hogy a 2 diplomás 4 nyelvvizsgás illető is a futószallag mellett gürizik robotzombi munkában mert máshol nem tud elhelyezkedni...

Egyetlen esélyed a külföld


"Ősi indián mondás szerint, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."


Igen kisapám, és mit kéne csinálnia ha nincs munkahely, hülyegyerek?

Ostoba vagy mint a napon felejtett samottégla

Kaptad is helyből a mínuszt


"nem a rendszer tehet róla, hogy nem jutsz semmire."


Ha nincs elegendő munkahely, kisapám,arról vastagon a rendszer tehet

Érdekes, az ezerszer elátkozott Kádár idejében miért nem létezett még ez a probléma?


"Végezz el egy OKJ-s szakmát és máris lesz munkád"


És ezt ki garantálja? Talán TE???

Kaptad te is a mínuszt


"Erdekes, mindenki tobbszazezreket akar keresni, de dolgozni azt lusta."


Tudod kisapám, amíg csak fizetgetnek addig csak dolgozgatunk

Nem rabszolgabért kell fizetni és akkor fognak dolgozni az emberek

Egy osztrák burgerforgató hogy tud annyit megkeresni, mint egy magyar programozó?

Érdekes kérdés, igaz-e,

A mínuszt kaptad


"Le lehet pontozni. de attol ugyanugy eletkeptelenek maradtok, max az egotok no kicsit"


Te meg egy retardált failtroll vagy, kisapám, ráadásul egy gusztustalan féreg is, hogy olyan embereken akarod leverni a dolgot, akinek semmi beleszólása nincs


"Ahhoz, hogy ne vegyenek fel sehova, analfabetanak kell lenni."


Nem kisapám, az is bőven elég, ha nincs munkahely


"Mas kerdes, hogy bennem volt alazat es elebe mentem a munkanak, nem otthon sirankoztam."


Te csak natúr rabszolga vagy, aki még büszke is rá

Neked már bikacsök se kell, húzod magadtól is az igát

Csak tudod, nem mindenkinek a 200 kilométerrel odébbi rabszolgameló jelenti a gyönyörök netovábbját

A mínuszodat pedig ismét kaptad, nyomorék


"Az első válaszoló vagyok, tényleg vicces hogy a legreálisabb válaszokat pontozzátok le."


Az ostoba válaszokat pontozzuk le, kisapám, köztük a tiédet is, ugyanis úgy osztjátok itt nagy garral az észt, mintha minden tömve lenne munkahelyekkel


"egy-két évet ki lehet bírni, gyűjteni és közben folyamatosan keresni a lehetőségeket, fejleszteni magatokat."


Amit a rabszolgatelepen te összeszedsz, kisapám, az csak annyira elég, hogy ne dögölj éhen

Hogy abból te egy forintot is félreraksz, erősen kétlem

Az pedig vitán felül áll, hogy hiába keresed a lehetőségeket, fejleszted magad, kapcsolatok vagy kenőpénz nélkül semmire nem mész

Bőven elég ha egy másik jelentkező aládígér 10 ezerrel, te már repülsz is mint a győzelmi zászló

Nagyon nem vagy tisztában a munkaerőpiaci helyzetekkel, de a tudatlanságodat mégis itt fitogtatod


"A ti legnagyobb hibátok hogy az orrotok hegyéig sem láttok, nincs semmi célotok vagy jövőképetek és inkább hibáztatjátok a kormányt, orbánt meg mindenki mást mintsem hogy magatokba nézzetek."


Igen kisapám, mert a kormány miatt züllött le így az ország ide...soroljam?

A kormány összejátszik a multikkal, a profit bizonyos százalékáért cserébe nem kötelezi őket a fizetésemelésre

A kormány eladta a külföldnek a komplett magyar ipart, akik munkahelyteremtés helyett felszámolták az egészet, nehogymá' a magyar termék konkurenciát jelentsen nekik

A kormány találta ki a rabszolgatörvényt is, túlórázz a semmiért

A kormány inflálja el a pénzt, hogy lehetőleg minél kevesebb dologra fussa belőle

Tovább is van, mondjam még, kormánynyalonckám?

Kaptad is helyből a mínuszt, te kis fidesznyik, te

2019. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Utolsó, ennyi sületlenséget módszeresen összehordani rég láttam...


Képzetlen, operátori/sori/betanított munkaerőből hiány van. Lehet szépíteni, de így van.


És igen, ha kitanul egy értelmes szakmát, amire van kereslet akkor lesz munkája.


Lehet minuszolni, meg a legendás 4 diplomás 8 nyelvvizsgás sosem látott, minimálbérért güriző ismeretlenekkel dobálózni, de baromira nem így van. Értelmes szakmával/diplomával/nyelvtudással el lehet helyezkedni. A hangsúly az értelmesen van.


Told erre is a minuszt


Az OKJ-s válaszoló

2019. szept. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Utolsó, ennyi sületlenséget módszeresen összehordani rég láttam..."


Errefelé divat a tényeket tagadni és sületlenségnek nevezni úgylátom

Nem tudom ez valami Gyakoris jellegzetesség?


"Képzetlen, operátori/sori/betanított munkaerőből hiány van. Lehet szépíteni, de így van."


Aha, azért van tele velük a munkaügyi központ, mert hiány van belőlük

Jobpiloton, Jobline-n se kellenek senkinek,mindenki mérnököt meg programátort keres


"meg a legendás 4 diplomás 8 nyelvvizsgás sosem látott, minimálbérért güriző ismeretlenekkel dobálózni"


Ha akarod össze is hozlak velük, meg is tapogathatod őket, nem-e hologramok


"Értelmes szakmával/diplomával/nyelvtudással el lehet helyezkedni."


Oké, tehát szerinted tök rendbe van az a felfogás, hogy a sztárszakmásokat jól megfizetjük, a többinek meg odavetünk valami alamizsnát, örüljön hogy még ennyit is kap a büdös rabszolgája, még neki kéne fizetnie azért hogy dolgozhat...

Kongratyülésön, igazi elitista legalja görény felfogás, legalább nem lógsz ki a sorból


"Told erre is a minuszt"


Önként kérted, önként adom

Helyből kaptad a mínuszt

2019. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!