Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik folyton vihorásznak,...

Akik folyton vihorásznak, azoknak tényleg jókedvük van?

Figyelt kérdés
Nem lehet, hogy ezzel csak lepleznek valamit? Én is jó kedélyű és pozitív embernek vallom magam, de nem röhögök minden hülyeségen. Nem kötekedésből kérdezem, és nem is zavar, csak kíváncsi vagyok miért van ez. Van pl. itt egy közeli kis bolt, minden reggel oda megyek, és már messziről hallom, ha az az eladó csaj van bent, akinek minden vicces. Mindig áll bent egy mesélőember, aki leragad, és tök mindegy mekkora baromságot mesél, a csaj mindenen röhög. Egyébként hozzáteszem, szimpatikus a lány, csak fura már kicsit. Családomban is van ilyen személy, bárki bármit mond, mindenen vihog.
2018. szept. 20. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nevetés a hosszú élet titka. ;)
2018. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nevetés igen, de az értelmetlen vihorászás meg heherészés egy idegesítő, nem normális viselkedés.
2018. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, feltűnési viszketekségük van
2018. szept. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2018. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy láttam többször, hogy akik állandóan vihorásznak (lányok) vagy poénkodnak (srácok) azoknak olyan családi vagy más gondjaik vannak, amelyekkel nagyon nehezen bírkóznak meg (szülők, tesók, dolgozatok, stb) és ezt máshogyan és máshol vezetik le baráti körben, munkában, suliban
2018. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, lehet, hogy csak palástol ezzel valamit.
2018. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet szed valamit. kerdezd meg tole mit szed, engem erdekelne.
2018. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!