Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A depressziós embereknek...

A depressziós embereknek szokott lenni jókedvük vagy mindig lehangoltak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
szokott, csak nem túl sokszor
2012. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mániás depressziós, akkor nagyon is. A mániás szakaszban végletesen jó kedvük van.
2012. febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én amikor az voltam többnyire rossz kedvű voltam. Volt, hogy jól éreztem magam, vidám voltam azt hittem vége annak a keserű és szürke időnek, aztán szinte egy szempillantás alatt sírhatnékom támadt, és folytatódott minden.
2012. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: és egy hét alatt kb hányszor volt jó kedved? Bocsánat a kérdésért, csak érdekelne.
2012. febr. 14. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Én eléggé depressziós vagyok, viszont nagyon sokszor nevetek, sokszor kicsit hisztérikusan. Lehet, hogy ez az, amit az előbb leírt valaki, hogy ez már mániákus depresszió...vagy hogy volt. Szóval nagyon fontos, hogy tudjuk, mi a különbség a boldogság és a vidámság között. A boldog embernek az egész alaphangulata vidám ,kiegyensúlyozott, aki pedig csak vidám, az lehet akár egy-két percig is...Nekem például elég változó a hangulatom, sokszor teljesen ok nélkül lesz valamilyen hangulatom. Vagy röhögök mindenen, vagy mély letargiába esek. De ezt többnyire nem látják rajtam, vagy pontosan az ellenkezőjét. Mert volt már olyan, hogy amikor éppen nagyon szomorú voltam, megkérdezték, mitől van jó kedvem...és fordítva. Hát, mondhatnánk, hogy megőrültem...
2012. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdést azért tettem fel, hogy megtudjam milyenek a depressziósok. Én nem mondom, hogy annak hiszem magam.. de igazából nem tudom, hogy az vagyok e vagy sem.
2012. febr. 14. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Én épp a hétfőn a pszihológusnál döbbentem rá, hogy valószínűleg depressziós vagyok. Általában jókedvű vagyok, vagy legalábbis annak látszom, nagyszájú, mosolygós csaj vagyok. Ugyanakkor nem tudok örülni semminek. A jó dolgokat vagy észre se veszem, vagy ha mégis észreveszem, akkor kételkedem bennük. Nem tudok sem kimutatni, sem átélni pozitív érzelmeket.
2012. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

a 3. vagyok

Hát eleinte nem is volt jó kedvem egyszer se. Aztán úgy egyre többször tudtam nevetni. Igaz nem olyan jó ízűeket mint régen, de akkor az is felemelő volt. Ez a depressziós korszakom egy nyári szünetbe volt a legkritikusabb. Akkor sehova se akartam járni. Anyukám járatott táncra, mert ilyenkor az egyik "gyógymód" ha társaságba jársz, emberek közé. Ha te is depressziósnak érzed megad csak ajánlani tudom, hogy járj el társaságba. Vagy ha gondolod írhatsz nekem privibe is. :)

2012. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!