Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki direkt idegesíti a...

Ha valaki direkt idegesíti a másikat, és az illető nem reagál rá, pedig szokott, akkor az idegesítő fél szerintetek ezt hogy éli meg?

Figyelt kérdés

Még jobban próbálkozik, vagy abba hagyja inkább?

Én vagyok az akit idegesítenek, provokálnak mert tudják mindig rögtön szoktam rá “ugrani”, de most nem így tettem, és még inkább próbálkoztak.


Pontosabban a történet úgy van, hogy össze vesztünk egy barátnőmmel, ő direkt töröl mindenhonnan, amit eddig ha ezt csinálta mindig írtam neki, hogy mire jó ez a gyerekes viselkedés?! Most viszont törölt mindenhonnan, és nem írtam neki most semmit, erre másnap le is tiltott.

Biztos vagyok benne, hogy hirtelen haragból, felindulásból, figyelem felkeltésből, mivel nem olyan nagy dolgon ment a veszekedés.

Az mellékes, hogy mennyire gyerekes ez az egész. Szerintetek is azért csinálhatta mert az előző dolgaira nem reagáltam pedig ő azt hitte fogok?



2018. szept. 20. 12:44
 1/6 anonim válasza:
100%
Tuti. Most fel van háborodva, hogy nem mégy utána mint a kiskuyta és hogy képzeled.
2018. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azon fog mesterkedni, hogy találjon rajtad újból fogást. Kerüld ki.
2018. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Csalódást. Amúgy tényleg ezzel lehet őket legjobban idegesíteni ha nem reagálsz.
2018. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50-50. vagy-vagy. lehet még jobban felpiszkálod vagy megunja. próbáld ki. nekem nem jött be anno.
2018. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez be jött és szuper lett minden.
2018. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hat en erdemben nem akarok valaszolni, mert azt mar megtettek elottem, inkabb csak csendben megjegyeznem, h aki igy viselkedik azzal en hosszu tavon nem tartanek semmilyen kapcsolatot. nem csak, h gyerekes, hanem a provokalas es idegesites eleg manipulativ rs jatszmazos jellemre utal. amolyan nebancsvirag fele, szoval en a helyedben otthagynam. na az idegesitene csam a legjobban.
2018. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!