Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok lány miért fojtja vissza...

Sok lány miért fojtja vissza a tüsszentést? Talán cikinek érzik?

Figyelt kérdés
Ezek a lányok nem is finganak egyáltalán? :D
2018. szept. 21. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Biztos azt is visszafojtják.
2018. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Én például azért, mert sokkal egyszerűbb visszatartani, mint kiengedni és utána takarítgatni magam.
2018. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

A fingást én is visszatartom, mert azért az megiscsak sok, bár álítólag nem egészséges, mert visszaszáll az agyba... Otthon ha egyedül vagyok, akkor engedem ki, néha még én is beleszédülök a szagába, szóval igen, a lányok is tudnak fingani

A tüsszentést nem szoktam visszatartani mert az még egészségtelenebb... Abban nincs semmi ciki szerintem

18/L

2018. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Való igaz, én nagyon ritkán hallottam jányokat púzni. Tüsszenteni viszont annál inkább, viszont az olyan aranyos, úgy hangzik legtöbbször, mint valami egércincogás. ^_^
2018. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"bár álítólag nem egészséges, mert visszaszáll az agyba..."

Bocs az offért de... de... hogy mi van?

2018. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor szoktam visszafojtani, mikor érzem, hogy egy ilyen hatalmas kontrollálatlan tüsszentésnek ígérkezik, tudjátok, ami se nem cuki, se nem aranyos, hanem az a brutálhangos, ami után - ahogy valaki írta -, még takarítani is kell. A férfiaknak valahogy jobban "elnézik az ilyent". Van az a helyzet, mondjuk mikor a főnökkel ülsz szemben, mikor ezt úgy nem érzem helyénvalónak. "Átlagos" helyzetekben nem fojtom vissza.
2018. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"bár álítólag nem egészséges, mert visszaszáll az agyba..."


Akkor jönnek az ilyen, szar ötletek xD

2018. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Elárulom neked a titkot, de ne add tovább senkinek, különben a szupertitkos női bizottság ki kell, hogy végezzen.

[link]

2018. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha visszafogja a tüsszentést, akkor is valamennyire megerőlteti a szervezetét, az orr részét, így könnyen lehet, hogy puki lesz a végén.
2018. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 he84 ***** válasza:
Én merek tüsszenteni nő létemre, semmi baj nincs velem, fura ha valaki ezt szégyenli. Aminek ki kell jönnie, az hadd jöjjön ki. Még jó, hogy nem a WC-n a nagy dolgot tartják vissza egyesek, na az már azért beteges lenne,... Aki pedig tudja, hogy tüsszentés során nyomot hagyhat, az egyszerűen vegyen elő egy zsepit, amikor érzi az ingert és tegye az arca elé. Nem nehéz. Én a bizti kedvéért mindig teszek zsepit az arcom elé.
2018. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!