Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek le azért mert...

Miért néznek le azért mert csendesebb, visszahúzódó típus vagyok mint az átlag, miért zavarja ezt mindenkit?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok de alapól csendesebb visszahúzódó típus de ez idő alatt mindenhol(általánosba,szakiskolába,gimnáziumban,munkahelyen) megkaptam eszt pedig én nem érzem magamat csendesnek mert akivel jóban vagyok és van miről beszélgetni azzal eldumálok csak nem szeretek feleslegesen beszélni meg középpontba lenni de már a munkahelyemen is megkapom ezt hogy ezért nincs barátnőm mert én ilyen vagyok de szerintem nem mindenki születik nagypofájúnak,
2018. szept. 21. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem számit. Ne fárazd magad mi a bajuk. Tedd a dolgodat, csak ez számít.
2018. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A mai emberek jórésze(itt a gyk oldala se kivetel) nagyon sok mindennel nincs tisztában,de az észt osztja. Pl próbálja a szöveget úgy összetákolni,hogy az minél több hosszabb szót tartalmazzon,mint valami tudós. Ez jó és szép....fogalmazásból csillagos ötös,viszont a tartalma úgy baromság, ahogy van. Vesszők miatt + ekezetek miatt bocsi,telefonról írok. :)

Vannak bizonyos társadalmi tévhitek, elméletek, értekélesI rendszerek,amik nem mind helyesek,normális ésszerű dolgokon alapulnak,megis alkalmazva vannak. Talán ezért. Próbáltam normálisan,lényegre törően fogalmazni. Nagyon sok mindent nem úgy értékelnek az emberek,ahogy kéne.

2018. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindenről máshogy vélekedünk,másképp értékeljük,mint ahogy kéne, ez csak a társadalom részeg állapotban. Kijozanodni meg tudja az isten mikor fog. Már akire ez vonatkozik.
2018. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csendesebb vagyok és szintén ezt tapasztalom. Ezen az oldalon olvastam pár véleményt erről és az a lényeg, hogy elvileg a nagyszájú emberek egy része sunyinak és kiszámíthatatlannak tartják a csendeseket, meg vannak páran, akiknek az önérzetét is sérti, ha valaki a társaság 90%-ával szemben nem akar velük jópofizni.
2018. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0% grat. Itt nem az alapján értékelnek, hogy milyen választ adsz,hanem hogy kinek mi a véleménye a válaszról,és még valami érvet ami ez ellen szól....ennyit sem képes senki idehanyni. Gratulálok.
2018. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A válasz igazából benne van a kérdésedben - akivel jóban vagy, azoknak megnyílsz. Ebből egyenesen következik, hogy akikkel csendes vagy, azokkal nem vagy jóban. Az emberi kapcsolatok a bizalmon alapulnak, amit elsősorban kommunikációval adunk meg egymásnak. Ha te valaki felé zárkózottsággal viszonyulsz, az iránt egyértelműen megtagadod a bizalmat. Alapvetően azokkal az emberekkel szimpatizálunk, akik nyitottak felénk és akikkel bizalmat kölcsönözhetünk egymásnak. Ha csendes vagy, tőmondatokban válaszolsz, nem kezdeményezel beszélgetést, az annak a jelzése, hogy nem akarsz beszélgetni. A többiek pedig így nem fogják a társaságodat keresni - miért is tennék, van elég másik ember, akik szeretnek velük beszélgetni.
2018. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!