Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek INFP személyiség...

Lehetek INFP személyiség típus borderline személyiségzavarral?

Figyelt kérdés
Eddig a teszt eredménye mindig INFP volt nálam, viszont nagy az esély arra, hogy emellett, ha nem is nagyon súlyos mértékben de borderline személyiség szerkezetem van. (pszichológusnál is jártam és erre gyanakszik) Lehet így releváns a teszt eredménye?

2018. szept. 14. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Mitől vagy te borderline diagnózisos?
2018. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok dolog miatt vagyok borderline "diagnózisos", egy csomó tünetet produkálok, de valószínűleg annyira nem súlyos, mert, bár nem rég, de sikerült felismernem, hogy valami nem stimmt nálam és próbálok lépéseket tenni a változásban. Ha nem baj nem sorolnám fel az összes tünetem, de ha kicsit is jártas vagy a témában akkor rálátsz, hogy milyen jellegű a problémám. Az érdekel igazából, hogy egy ilyen személyiségszerkezettel rendelkező embernél relevánsak e a teszten kijött eredmények.
2018. szept. 14. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak azért kérdezem, mert a bordert rámondják egy csomó emberre, akinek nem tudják, hogy mi a baja.
2018. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Végül is még mindent a pszichológus sem tud rólam. Mondta is, hogy ez csak egy sejtése, mert utaltam rá, hogy tartok tőle, hogy ez van. De tüneteket mindenesetre produkálok. És végül is jogos a felvetés, amit írsz. Szóval ez még nem tuti. és ez a kérdés is csak úgy felvetődött bennem, hogy egy borderline lehet e INFP például.
2018. szept. 14. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet amúgy INFP, de a border sokszor nem border, hanem normális válasz egy traumára pl.
2018. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj pszichiáterhez. Az tudni fogja. Pszichológusok többsége semmihez sem ért. Egyébként nyilván lehetsz.. miért ne lehetnél
2018. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az xxFP-k, különösen az NFP-k a leghajlamosabbak a borderline-ra.
2018. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Elküldöd nekem a forrást, ahol olvastál erről? Érdekelne.
2018. szept. 20. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!