Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye, hogy az átlag hisztériká...

Ugye, hogy az átlag hisztérikának csak egy kijózanító beszólás kell, nem babusgatás?

Figyelt kérdés
Mert ha nekilátsz vígasztalni, sosem hagyja abba a nyígást. Ha két mondattal észhez téríted, ő maga fogja azt mondani, hogy nem is olyan súlyos a helyzet. Csak akkor rád haragszik, hiába van jobban, de annyi baj legyen. Ki ért egyet?
2018. szept. 11. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Egy átlag hisztérikának az kell, hogy mindenki hagyja ott, amint nekiáll hisztizni. Sőt, ha ebből se tanul, akkor szépen el kell kerülni, maradjon csak egyedül emberi kapcsolatok nélkül aztán hisztizzen a macskájának vagy a falnak. A beszólás is jogos, de sajnos legtöbbször eredménytelen, ezek nem szokták belátni, hogy a legundorítóbb konfliktuskezelési módszert választják. A babusgatással, vigasztalással pedig csak megerősíti bennük az ember azt, hogy korrekt a viselkedésük, úgyhogy ezzel tényleg többet árt az ember, mint amit használ.
2018. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Helyesen irta az első. A hiszti csak szinjátszás, ha nincs közönség, előadás sem lesz. Teljesen hiteles és tanitott gyermeknevelési módszer.
2018. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha nincs alapja, csak ilyen a természete,siratja a saját maga által elcseszett életét, akkor én mosolygok az illetőre, mire az összezavarodva elrohan.
2018. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nem léteznek hisztérikák, csak olyan emberek, akik nem tudnak viselkedni másokkal, aztán még különböző jelzőkkel is illetik őket.
2018. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Úgy fest a 4. válaszoló magára ismert a történetben :D A hisztire nincs se mentség, se kifogás, ezért nem kell kezelni, ott kell hagyni azt az idiótát, aki így kommunikálja a problémáit és kész. Az empátiát tartsuk meg azoknak, akik megérdemlik, nem az ilyen félrenevelt óriáscsecsemőknek.
2018. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, mi az az "átlag hisztérika".

Ha arra gondolsz, aki csak panaszkodik, siránkozik vég nélkül, na, ilyen barátnőm volt nekem is. Nem igazán hatotta meg a meghallgatás, a vigasztalás és a beszólás sem. Az kellett, hogy egyedül maradjon kicsit.

Később, amikor túljutott a problémáján, nagyon hálás volt, hogy meghallgattam. De rájöttem, hogy ez egy egyoldalú barátság, ő sose figyelt rám, csak arra kellettem, hogy időnként sirjon a vállamon. Egy ideje már nem tartom vele a kapcsolatot.

2018. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!