Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ti szoktatok a haverjait...

Fiúk, ti szoktatok a haverjaitok előtt fingani?

Figyelt kérdés

Viccesnek tartjátok?

mert az én haverjaim simán finganak és engem kicsit zavar és nem merem megmondani, meg én nem szoktam előttük.

Tudom, természetes dolog, de társaságban zavar. Nem tehetek róla, ilyen neveltetést kaptam. 16F



2018. szept. 24. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Persze, haverok elott siman. Volt munkahelyemen meg kollegakkal sem zavartattuk magunkat :D
2018. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem szoktam. Haverjaim se. Legalábbis hangosan nem.
2018. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Igen, szoktam és a haverjaim is. Ha hangos akkor röhögünk rajta.

16/F

2018. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat az aztan marha vicces, mint az ovisok😂 amúgy nekem volt osztalytarsaim siman befingottak ora közepén es azon nevettek. Szerintem elég undoríto, oke hogy termeszetes, de azert nem kell dirktbe odaszarni a magyar közepén.
2018. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én múltkor fingottam egy nagyott tesi óra közben. A haverjaimmal csak nevettünk rajta.

17/F

2018. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Szerintem prosztóság.
2018. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy az emberi szervezetet nem arra tervezte a természet, hogy iskolai órákon üljön rezzenéstelenül, és órákig ne tudjon fingani se. Az iskolát kéne inkább betiltani.
2018. szept. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szoktam és sajnos sokat. Nagyon hozzászoktam és egyszer pont sétáltam az Andrássyn. A zene szólt a fülemben és pont nem jött senki. Hát kiengedtem, de nagy kár volt. Elèg hangos lehetett és hosszú is. Abban a pillanatban, hogy kiemgedtem egy zábrához értem, ahol piros lett a lámpa. Hát nem ott termett a semmiből egy csaj? Életem leghosszabb piros lámpája volt. A szagról nem is beszélnék. Azóta moderálom magam...
2018. szept. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Fura lenne, ha előttem rendszeresen durrogtatnának.
2018. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!