Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nem ébreszt az...

Mit tegyek ha nem ébreszt az ébresztőm?

Figyelt kérdés
Beállítom este az ébresztőt, majd amikor reggel kelt, egy rutin mozdulattal kinyomom, és alszok tovább. Aztán ha felkelek, még emlékezni se emlékszem, hogy ébresztett volna. Mit tegyek?
2018. szept. 24. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem emlékszel semmire, akkor hogy is van ez?
2018. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd a telefont az ágyad mellé, hanem rakd a szobád másik végébe, hogy ki kelljen másznod az ágyból, hogy kinyomhasd.
2018. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én, ha fontos valamiért időre kelnem, akkor a telefont és 2 tabletet is beállítok, illetve kinyomni csak a szundi funkciót használom, direkt azért. hogyha bealudnék, ébresszen megint fel.


Ha nincs több eszközöd, akkor a szundi segíthet, meg ha veszel plusz egy vekkert.

2018. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Húú, ez jó ötlet köszi!
2018. szept. 24. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nekem is volt ilyen, hogy nem emlékeztem, hogy kinyomtam, de magátol meg nem kapcsolhatott ki csak úgy.

A 2-es jó tippet írt, de ha átrakod a szobád másik végébe, akkor tedd magasabb hangerőre is, hogy tuti felébredj. Ezen kívül állíts be szundit, vagy további ébresztőket 5 percenként. Persze akkor az első ébresztésnek korábban kell történnie, nehogy elkéss.

2018. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, mert megszokom, hogy ugyanakkor szól, ugyanaz a zene. Azt csinálom, hogy mindig más zenét teszek be, mondjuk hetenként, és ha nagyon megszokom az időpontot, akkor korábbra rakom. A szundi is jó, és még nálam az is bejön, ha elalvás előtt elmondom magamban párszor, hogy 5.40kor kelnem kell. Komolyan, a belső vekker is felkelt. :)
2018. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
#3 csak nem mindenki gazdag burzsuj hogy verhesse a nyálát hogy neki két tablettje is van. Most már megvolt a napi dicsekvésadagod, mehetsz aludni
2018. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Én két telefont állítok be, az egyik az ágy mellett szól elsőként, aztán a másik, ami a fejem mellett van, az, öt perces szundival. Én is mélyen alszom, és hajlamos vagyok rutinból kikapcsolni félálomban. Erre nem használt az sem, hogy távolabb viszem a telefont, mert odaszaladtam kómásan, majd vissza az ágyba, és aludtam tovább. Mint az egyik válaszoló, én is váltogatom (öt-hét naponta) az ébresztő hangját, és bár a kellemeset szeretem, mégis a legidegesítőbbet kell kiválasztanom, hogy tényleg felébredjek rá.
2018. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a telefonomon állítok 5 percenként több ébresztőt, így ha ki is nyomom, a következő úgy se hagy aludni. Amióta okoskarkötőt hordok az is rezeg elég durván, így nincs menekvés.
2018. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
6 ébresztőt állítok egy percenként-re, és általában 4-et ki szoktam nyomni kapásból, de az 5.-6.-ra már simán felkelek.
2018. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!