Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Őrült motoros ébreszt fel...

Jimzso kérdése:

Őrült motoros ébreszt fel minden reggel fél hatkor. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden reggel fél hatkor húz el a házunk előtt olyan tempóban, hogy felébreszt. Tudom, hogy közterület, meg cseréljek ablakot, meg tűrni kell, de szellemi munkát végzek és nem szerencsés fáradtan megjelenni (rendszeresen)a munkán. Alig vártam a havat, meg a jeget, akkor volt egy kis nyugalom, most meg itt a tavasz, meg a nyár, borzalom, már a költözés is felmerült, de nem egysszerű eladni vidéken egy családi házat...

2014. febr. 21. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha vidéken laksz,akkor tudd meg ki az a motoros csávó,és keresd fel,szólj neki hogy bajod van a decibelekkel reggel hatkor.Ez a legegyszerűbb megoldás,nem kell egyből elköltözni.
2014. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a szituban vagyok Kérdező, kemény motoros a szomszéd és tuningolt illetve hibás dugattyús autók is burrognak el előttünk, az ablakok és a talaj is mozog.

Erre biztos van törvény, s ha nem vesz komolyan téged a motoros, akkor fel lehet jelenti, rendszámával együtt.

2014. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Hangszigetelés. Meg aztán ha nem fortyognál a dühtől, hanem legyintenél egyet, simán vissza is tudnál aludni utána. A saját dühöd tart ébren.
2014. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Arra gondolj, hogy ha egy menetrend szerinti vonat menne arra, és dudálna egy nagyot minden hajnalban, és nem lenne kire haragudni, már rég megszoktad volna, talán fel sem ébrednél rá. Az agyunkban dől el minden.
2014. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 *Nekomimi* ***** válasza:

Hm, az én közvetlen szomszédom pék, és reggel 3:30h-kor veret el az ablak előtt egy nagy büdös döggel, pontosabban itt is gyújtsa be. Felébredek rá, de aztán visszaalszom.

Egyáltalán nem foglalkozom vele.

2014. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel semmit, közlekedni már csak lehet...
2014. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
füldugó :)
2014. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!