Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes lenne mindig kedvesnek...

Érdemes lenne mindig kedvesnek, jó kedvűnek, közvetlennek mutatkoznom az emberek előtt ha alapból nem vagyok ilyen, csak szeretnék magamtól ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megjátszani magam de az alap természetem elég lehangoló általában szomorú arcot vágok, ritkán vagyok pozitív, stb ezért gondoltam minden szempontból csak javamra váltahat.

Szerintetek rossz ötlet? Van itt olyan aki valóban olyan magától mint amilyen szeretnék lenni?

19L



2018. szept. 24. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az esetek hány százalékában sikerül mindhármat betartanom, de tény s való, hogy mindig igyekszem kedves és segítőkész, közvetlen lenni az emberekkel. Persze, rosszabb napjaimon néha nálam is beüt a krach, viszont szerintem abszolút megéri. Azt vettem észre, hogy sokkal jobb ember lettem, és az emberek is másképp közelednek felém. Itt tényleg igaz az, hogy amit adsz, azt kapsz. Egy idő után pedig nem is lesz ez egy maszk, hanem valóban megváltozol, jó irányba.
2018. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Nem.
2018. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Menj el pincérnek. Egy jó étteremben kötelező mosolyognod. Két-három hónap alatt megszoknád, és nem vágnál olyan képet, mint aki haldoklik. A mosoly amúgy is javítja a közérzetet.
2018. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mūmosoly helyett keress olyan tevékenységeket s dolgokat, amelyek felvidítanak. Szerintem ez nem annyira alaptermészet kérdése, ha lehangolt vagy, nagy összefüggésben van az életkörülményeiddel. Színészkedés helyett változtass az életeden, úgy hogy másképp érezd magad benne.
2018. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!