Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátkozni? Hogy...

Hogyan kell barátkozni? Hogy kell közvetlennek lenni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Mosolyogsz és ennyi. De nem érthető a kérdés mert te most mindenkivel barátságos szeretnél lenni vagy 1-2 kiszemelt emberrel? Közvetlen akkor lehetsz ha laza vagy. Mondjuk megdicséred a ruháját és nem parázod túl a dolgokat, de ez így értelmetlen kérdés mert önbizalom is kell hozzá.
2013. aug. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Az, ha csak mosolyogsz mindenkire és valami előre kigondolt szöveget mondogatsz az embereknek, még negatívabb hatást vált ki, mintha semmit se csinálnál. Ezt nem lehet betanulni, vagy hasonló, egyszerűen olyan kisugárzás kell, ami vonzza az embereket és elegendő magabiztosság, ego, hogy "otthon érezd magad" ismeretlen emberek között is. Az a probléma, hogy ez csak akkor lehetséges, ha ilyennek születsz, vagy a szüleid nagyon okosan neveltek. Esetleg úgy lehet fejleszteni, hogy bekerülsz valamilyen társaságba és ott átformálódik a személyiséged... de ez felnőttkorban már nem igazán lehetséges. Én azt ajánlom, hogy ne akarj partiarc lenni, elég, ha csak egy két barátod-ismerősöd van. Én sem tudok ismeretlen közegben közvetlen lenni, minél többen vannak, annál visszahúzódóbb vagyok, van, hogy egy szót sem tudok kinyögni és nem is akarok. Viszont ha valakit kellőképpen megismerek, már egészen másképp viselkedek. Van pl. egy társaság (még a suliból), akiket ugyan nem mondok barátoknak, de mindig velük lógtam és amikor találkozom velük, mindig a középpontban vagyok, ugyan úgy, ahogy otthon is.
2013. aug. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Mindent be lehet tanulni, nem igaz hogy nem! Nézz filmeket, tanulj be belőle kérdéseket, szövegrészeket, olvass vicceket, ha hallasz valahol valami frappánsat azt írd fel és magold be. Én így csinálom , van egy jó hosszú listám mindenféle nyitókérdésekből ,válaszokból ,vicces beszólásokból, oltogatásokra reagálásokból stb és ezt betanulom és naponta fejlesztem.Így szinte bárkivel el tudok csevegni barátságosan és ha kell bunkón is.Olyan ez mint a harcművészet, nem születik senkivel ,de ha rengeteget gyakorolsz akkor mester leszel és minden ütés reflexből jön :)
2013. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!