Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz szokásom hogy fiktív...

Rossz szokásom hogy fiktív karakterek életéhez és sikereihez mérem a sajátomat. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Természetesen sose nyerhetek, bármennyit dolgozok.

Régóta tudom hogy ez az én nagy bajom, de nem sikerült tőle felnőtt emberként se megszabadulni.

Nagyon szeretem a filmeket. De mindig fáj látni hogy a főhős a végére milyen sikeres lesz annak ellenére hogy sokkal fiatalabb mint én. Jelentéktelennem és értelmetlennek érzem tőle magam. Pedig felnőtt egyetemista vagyok, és nincs is egy rossz életem semmilyen szempontból.


Más is szokott hasonlót érezni?


2018. szept. 24. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Te nem így érzed, hanem csak mantrázod, hogy nem nyerhetsz. Ha viszont annyira bánt a happy end (holott te nem is vágysz rá, mert úgy tűnik, még sem teszel érte semmit), akkor nézz olyan filmet, aminek szomorú a vége.
2018. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyet érezni.

Egyébként azt szokták mondani, hogy a kemény munka meghozza gyümölcsét, tehát ne add fel, a befektetett energia megtérül az életedben.

2018. szept. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szoktam hasonlítgatni magam filmbéli emberekhez (természetesen errõl szól a fõhõssel való azonosulás, ami a lényege a filmnézésnek vagy olvasásnak).. de sosem szomorít el, sõt inspirál.

Mi értelme lenne, hogy fájjon az, hogy nem vagyok fiktív karakter? A való életbe nem szokott fájni, ha nálad sikeresebb reális embereket látsz? Annak még valamennyire lenne értelme.

2018. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem. Ha való életbeli emberekhez hasonlítom magam akkor elégedett vagyok az életemmel.

Nem tudom miért.

2018. szept. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!