Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy sima érettségivel van...

Egy sima érettségivel van lehetőségem bármilyen gyáron kívüli munkát szerezni?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem gimiben, középfokú nyelvvizsgám is van, jelenleg OKJ-s képzést csinálok, de mivel csak szombatonként van sulim, ezért célszerű lenne hétköznap dolgoznom.

Viszont, itt vidéken (Szolnok környéke) egyszerűen NINCS álláslehetőség, ami ne gyárban vagy ne valami hasonló helyen lenne. Az érettségit SEHOL nem várják el, én pedig naivan abban reménykedtem, hogy talán valami irodai/adminisztrációs munkát vagy hasonlót is lesz lehetőségem találni, de nem. Most jelenleg választhatok, hogy vagy 12 órás éjszakai műszakban megyek a postához csomagokat pakolni, vagy egy magokkal foglalkozó gyárba megyek magokkal teli dobozokat pakolni.


Az én elvárásaim voltak túl nagyok? Budapesten mennyivel egyszerűbb a helyzet ilyen téren?


2018. szept. 25. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

ugyan ilyen helyzetben kezdtem el dolgozni értékesítőként egy telekommunikációs cég márkaüzletében


Szolnokon mind a 3 szolgáltatónak van üzlete, érdemes lenne megpróbálnod

2018. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni , majd ha nem jó keresel mást.
2018. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én irodait találtam érettségivel. Még nyelvtudás kellett hozzá. De nem volt egyszerű, szinte minden munka ügynöki munka volt.

Szerintem kezdj el valahol dolgozni. És közben keress mást. Idővel biztosan fogsz találni.

2018. szept. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Bolti eladó, nem szükséges a végzettség, egész nap csak álldogálnak+tapasztalatot lehet szerezni. Szolnokon a vasútra is sok embert keresnek. Tesco, Lidl stb.
2018. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!