Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sima érettségivel tényleg...

Sima érettségivel tényleg örüljek, annak hogy kasszás vagyok a Sparban, ne merjek panaszkodni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 4. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi mást szeretnél csinálni ?
2018. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Neked az az életcélod, hogy kasszás legyél akkor örülj! Ha úgy érzed többre vagy hívatott akkor tegyél érte és csak ideiglenes megoldásnak tekintsd a pénztárosi munkát.
2018. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Troll
2018. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Manapság többre mész egy jó szakmával mint egy sima érettségivel. Egyébként igen örülj hogy kasszás vagy, mert már ahhoz is végzettség kell hogy dolgozhass abban. Vannak rosszabb munkakörök is.
2018. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmire sincs garancia. A mesterseges intelligencia, robotika megjelenesevel minden bizonytalanna valik.


Illetve hiaba mesz hianyszakmara, ha nem erdekel. A penz nem motival hosszutavon.


Talald meg, miben vagy jo..

2018. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Sima érettségivel is lehetsz milliárdos. Sőt 8 általánossal is, csak megfelelő kapcsolatok meg ész kell hozzá amit nem lehet megszerezni az iskolában. Mielőtt valaki félre értene, én nem mondtam hogy felesleges az iskola csak nem egy embert láttunk már aki elég szép vagyont hozott össze szinte 0 iskolával.
2018. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajna egy sima érettségivel nem sokra fogsz menni :) de induláshoz jó ha tovább akarod magad képezni . Rengeteg embert ismerek akik úgy gondolták érettségi után hogy ennyi elég is volt , több év után még mindig a kassza mögött vannak :D szerintem szerezz mellé egy szakmát ami érdekel is ...
2018. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amugy kicsit zavaro szamomra :), hogy mindenki leirja a velemenyet, de a kerdezo a kisujjat nem mozditja, hogy valaszoljon.


Ez tobb kerdesnel is igy van.

2018. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy nem válaszoltam. Köszi a tanácsokat
2018. máj. 6. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!