Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manipuláció, segítene valaki?

Manipuláció, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam a témáról, és szeretnék egy két tippet/trükköt kérdezni, hogy hogyan lehet érzelmileg manipulálni valakit?

2018. szept. 25. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Úgy imádom, amikor valaki butább, mint amilyen gonosz😂😂
2018. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Haver, nem ezt kérdeztem.
2018. szept. 25. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, túl kevés az infó. Függ tőled és a manipulálandó személy természetétől egyaránt. Amúgy nem szép dolog, engem is manipuláltak már. Sokan használják a szegény elhanyagolt emberke módszert (különösen nős férfiak), ezzel felkeltve a védelmező ösztönt. Gyakran be is jön, de azért nem garantált.
2018. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon aljas dolog az ilyesmi.

Menj valami pszichopata-képzőbe sztem.

2018. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval adjunk neked tippeket, hogyan vágd haza valaki életét? Inkább nem.
2018. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi van veletek? Arra szeretném használni, hogy a barátnőm velem is foglalkozzon. Már 2 hete nem láttam...
2018. szept. 25. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Írok példákat, aztán használd a saját verziót.


- Pistike, apád egész nap ivott, szétmegy a fejem, miért zörögsz, azt akarod szétrobbanjon az agyam?


-Pistike, egész nap főztem ezt a spenótot, ha legalább egy tányérral nem eszel, anyuci nagyon szomorú lesz.


- Szóval megbuktál...hiába dolgoztuk ki a belünket érted. Nem szégyeled magad?


- Fejezd be, mert nem állok jót magamért.


- Ha azt a nőt feleségül veszed, anyádat a sírba viszed, Béla! Van neked szíved?



- Én nem húznék vele újjat, a szemem láttára letépte a fejét Hoszé Armandónak, mert csúnyán nézett rá.


(Ilyen kb.)

2018. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez alapból is olyan személyiség kell. meg adottság is.
2018. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 he84 ***** válasza:
Nagyon nem szép dolog másokat manipulálni, ne akarj erre tippeket! Jobb ha nem manipulálsz másokat, legyen az bárki, te se akarnád, ha téged manipulálna valaki. A barátnődet meg különösen ne manipuláld, az még rosszabb! Ráadásul a barátnődet nem tudod manipulálni úgy, ha nem is látod,... De nem is kell, ha legközelebb látod, rendesen és őszintén beszélj vele mindenféle manipulálás nélkül!
2018. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!