Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy alacsony és sovány pasit...

Egy alacsony és sovány pasit miért nem vesznek emberszámba, elsősorban a nők?

Figyelt kérdés
Az egész életemet végigkísérte velem szemben az állandó, lenézés, megalázó hangnemben való kommunikáció, flegmaság, levegőnek nézés, nagyképűség vagy metakommunikatív megalázás. És különösen a nőkre jellemző. Az utcán nekem kell letérni a járdáról a fűre, máskülönben én lennék a Napóleon-komplexusos mélynövésű ideggörcs, szóval egy vitából sehogy nem jöhetnék ki jól. Az eladók/ügyintézők/egyetemista "kolleginák"/tanárok bunkók, lenézőek és cinikusak velem szemben. Természetesen soha nem volt barátnőm, de még csak egy kósza szemezés sem, miközben én egy rendkívül empatikus, toleráns, ártatlan ember vagyok konzervatív családban felnőve. És tuti most azt fogjátok írni, hogy "Bezzeg a szöveged/rinyálásod alapján nagyon nem úgy tűnik" pedig de. Fájdalmas azt látni, hogy komolyabb szintű diszkriminációval kell szembesülnöm, mint a romák/feketék/melegek. Kb. úgy viszonyulnak hozzám az emberek, mint a hajléktalanokhoz. Ma is vásároltam a boltban és az eladó anélkül, hogy a szemembe nézett és köszönt volna, a kártya leolvasása után odalökte a plexitartóra a két kártyát (ugye személyesen a kezembe kellene visszaadnia) és nézett a falra. A másik kolléganőjét pedig 3-szor kellett megszólítanom, hogy szolgáljon ki. Persze az utánam jövő magas, jóképű fiúhoz azonnal készségesen hozzáállt. Utálom, hogy külső alapján megbélyegeznek és úgy viselkednek velem, mint egy számkivetettel!

2018. szept. 26. 20:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Komplexus komplexus hátán. Én 165 cm vagyok, mégsem néznek úgy rám az emberek, mint a véres rongyra. Igaz, volt egy időszak amikor én is azt éreztem amit te, de aztán kimásztam a depresszióból és leküzdöttem a szociális fóbiámat.
2018. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Magadat sem tiszteled, értékeled, így mások sem fognak.


Kollégám nincs 170 cm, nagyon vékony alkat és csinos, karcsú 175 centis felesége van.

De számtalan ikyen alkatú embert láthatsz nap mint kapcsolatban.

2018. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Miss Endzsi ***** válasza:
Sokat adok magamra, szép avgyok, a barátom pedig max 170 centi.
2018. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

"Kb. 169-170, nem tudom pontosan, de max ennyi. Ráadásul az arcom is kisfiús."


Volt egy exem ilyen paraméterekkel. Imádtam, fülig szerelmes voltam. Jól össze is törte a szívem, de ez más téma. Szóval ez így önmagában nem lehet akkora gond. Pedig őt is frusztrálta, hogy nem magasabb, de nem annyira, hogy kihasson a szociális életére.

2018. szept. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
Én is voltam hasonló helyzetben azzal a különbséggel, hogy én magas vagyok. Sütött a legtöbb nőről, hogy milyen keményen megvet és nem néz semmibe, még beszélgetni sem nagyon voltak hajlandóak velem. Aztán lett pénzem és a legtöbb nő hirtelen tapadt rám. Mivel zavart, hogy most hogy lett pénzem kellenék elkezdtem nagyon gusztustalanul viselkedni velük ennek ellenére még mindig akartak. Megmondom őszintén elképesztően zavar,hogy az a szegény, de jófej, segítőkész kedves srác nem kellett senkinek, még sokszor szóba állni sem nagyon voltak hajlandóak velem. Csak amennyit nagyon muszáj és ha próbáltam rendesen beszélgetni éreztették velem, hogy "nem vagyok velük egy szinten". Most meg ez az ugyan úgy ronda, de pénzesebb beképzelt s*ggf*j, aki $z@rik mindenkire és akit régi énje fejbe rúgna ezért a viselkedésért az kellene. Keresik a társaságom, ők ajánlkoznak fel annak ellenére is próbálnak velem jógejkedni meg beszélgetni, hogy egy igazi tapló vagyok. Próbálnak az egómra hatni, hogy hátha akkor beléjük szeretek hogy milyen helyes pasi vagy közben tökéletesen tisztában vagyok azzal hogy ha nem lenne ennyi pénzem undorodnának tőlem. Szóval én vagyok az élő bizonyíték arra, hogy kamu az a mese, amit a nők nagy része levág, hogy jajj nekem nem számít a pénz, bla bla bla... Nagyon kevés az a nő, aki tényleg a szívére teheti a kezét, hogy neki tényleg nem számít a pénz.
2018. szept. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Hogy le lettem pontozva. :D Pedig megírtam a véres és ijesztő valóságot.
2018. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tőlem plusszt kaptál! És nagyon igaz, egyben nagyon szomorú, hogy valójában ilyen állati szinten áll a társadalmunk! Ami egyben a legnagyobb tabuk egyike, amit szinte soha senki nem vallana be!
2019. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

En is 170 vagyok es tapasztaltam hasonlokat de az intelligencia vegul mindig felul emeljedik, es megkell tanulnod elfogadni, h most ez egy ilyen ido! Te nem leszel kevesebb ettol...pont ellenkezoleg. Amelyik no pedig lenez egy alacsonyabb ferfit azt egy igazi tokos ferfi soha nem fog no szamba venni! Miert? Mert egy no odaado, gondos es egyutt erez. Foleg no tarsaival es egy alacsonyabb ferfit is no szulte.

De megjegyeznem, h nem vagy te azert annyira alacsony...velem vagy egy nagas akk es meg ha bantoan is irnak itt neked de ki leget szurni a tanusagot! Csak magaddal torodj es ami a legfontosabb, h szeresd onmagad! Egy igazi no fel fog figyelni rad! A tobbi csak teend amitol a nok azt hiszik, h boldogabbak lehetnek de vegul szebbesulnek a valosaggal, hogy nem.

2020. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!