Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha a...

Mit gondoltok arról, ha a lány 157 cm? (elsősorban fiúk! )

Figyelt kérdés
157 cm vagyok 16 éves. Én egy kicsit kényelmetlennek érzem, mert a volt barátomnál sokat cikiztek a lányok, hogy hozzanak-e létrát hozzá (ő 190 cm). Emellett még az is zavar, hogy sokan ölelgetnek (fiúk is) mert milyen cuki, hogy ilyen alacsony vagyok.

2016. márc. 15. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
azt hogy nincs meg 160 logikus nem?
2016. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon. :)

Aki magas, az meg amiatt panaszkodik állandóan.

Mindennek vannak előnyei és hátrányai is.

2016. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nezd az elonyet ;) guggolas kozbe nem terheli meg annyira a derekad mert kevesbe dolsz elolre az meg eleg fontos gyakorlat a szep fenekhez amugy semmi gond nincs vele lattam mar ilyen par a csokot is megoldottak
2016. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnek az alacsony lányok, de manapság igen ritka már. Igaz én nem vagyok magas 170 cm közelében ha vagyok, sok lány pedig általában a magasságomra hivatkozik hogy nem akar semmit nem is a túlsúlyos alkatom a fő probléma.


Én ismerek egy lányt aki 155 cm, ő hihetetlen aranyos lány de vele csak barátok vagyunk semmi több. Nekem bejönnek az alacsony lányok, olyan kis ölelgetni valóak. Pár éve kavartam egy lánnyal aki alig volt 160 cm magas, ő azért szeretett ölelgetni mert nagy mackós vagyok, én azért szerettem őt mert olyan kicsi volt :)


23/F

2016. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátnőm 158 volt. Se a cuki, se az az aranyos nem az első, ami eszembe jut róla. Dögös volt, rendkívül vonzó, de nem a magassága miatt. Az csak egy szám.

Segítene "kitörnöd" a cukimukiságból, ha határozottan elküldenéd a rákba azokat, akik csak úgy, az előzetes engedélyed nélkül dédelgetni akarnak, akár egy játékbabát.

2016. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Normális magasság.
2016. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezzel èn is így vagyok :) èn 156cm vagyok nèha cikiznek hogy törpe meg milyrn pici vagyok de nem èrdekel :) egyik ismim 140 cm ès 13 èves(lány)
2016. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a fiúk szerint cuki, akkor mi ezzel a baj? Nekem is jobban tetszenek az alacsony lányok, mint a magasak.
2016. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fiúk szerint... szerinted csak ez számít egy lánynak? Hogy a fiúk milyennek ítélik?


Már felnőtt vagyok, ugyanilyen magas. Engem az zavar, hogy nem vesznek sokszor komolyan. Mert cuki, ha mérges vagyok. Nagyon megalázó.

2016. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Barátnőm 23 évesen 150 centi. Nekem tökéletes. Megvan mellé az a kislányos bája, ami egy 180-as lánynak sose lesz.
2016. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!