Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legdurvább berúgásod?

Mi volt a legdurvább berúgásod?

Figyelt kérdés
Mit csináltál?
2018. szept. 26. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
behugyoztam
2018. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keresztülszaladtam egy kocsim
2018. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legdurvább, amikor vodkát és energiaitalt kevertem, utána pedig söröztem még. Hülyeséget nem csináltam, csak olyan másnapos voltam hogy hánytam meg vizet ittam egész nap. Enni nem tudtam, csak a másnap után következő napon, este. Kegyetlen volt. Azóta nem iszok össze mindent. :D
2018. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem...
2018. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az majd Pénteken lesz... Szombaton elmesélem ;)
2018. szept. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

fesztiválon nem találtam meg a sátramat répszegen hajnalban, gondolom nem akartam a földre feküdni, ezért felmásztam egy furgon tetejére aludni.

Arra keltem, hogy indul a kocsi XD menet közben ugrottam le.

2018. szept. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem emlékszem. Viszont másnap matematika előadáson az első sorban odahánytam a tanszékvezető elé. Na az ciki volt.
2018. szept. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2004-ben? voltam a Szigeten és szombati napijeggyel akartunk bemenni péntek éjfélkor. Nem sikerült, 2-ig nem engedtek.

Kint nekiálltunk inni, persze mindenki más is így tett.

Annyira részeg voltam, hogy a portások át se vizsgáltak, csak továbblõktek, majd a híd után összeestem.

Körülbelül 2 vagy 3 ezer ember haladhatott el mellettünk, mire haveromék el tudtak onnan tirhítani, mert folyamatosan hánytam és így nem bírtak arrébb rakni.

Nagy mákom volt, hogy akkor még nem volt Napi szar illetve amúgy is sok volt a külföldi, mert nem tudom hányan le is fényképeztek minket.

Nem volt egyszerű :D

2018. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
Egy városban voltam aminek mindkét végén tó van. Épp ilyen egész városos fesztivál volt, több helyszínen metálkoncertek stb. Szóval berúgtam az egyik tó partján és magamhoz tértem hajnalban a másik tó partján (olyan 10 km van a 2 tó között) és csodálkoztam hogy mennyire megváltoztak a házak a parton.
2018. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!