Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legfurcsább, viccese...

Mi volt a legfurcsább, viccesebb, legdurvább telefonhívásod?

Figyelt kérdés

Telefonos munkát végzőktől kérdezem


diákmunkában végzem most


2016. dec. 6. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Oh. Mind1, remélem nem baj ha válaszolok...

Telefonbetyárkodott az egyik osztálytársam osztálykiránduláson a buszon. Előtte ültem, ugyhogy mindent hallottam. Kicsöngött. Pr percre rá felvette valaki, mire a srác beleordította a telefonba, hogy takarodjál, te ********** Erre hirtelen egy MOTOROS felnőtt baromi mély hangja ezt válaszolta: vigyázz magadra kishaver, mert bárhogy meg tudlak találni. Beperellek, kihackellek, meglátod.

A srác irtóra megijedt.

Másnapra BEPERELTÉK ŐKET.

2016. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1: Kezdjük ott, hogy a hangjából nem állapítod meg, hogy motoros, ezt a kijelentést nem is tudom hova tenni :DD Másodszor, nyilván úgy perelte be, hogy egy "ismeretlen felhívta és k. anyázott". És ezt a rendőrség komolyan is vette :D Nem baj, szép esti mese volt.
2016. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1# Ööö....Ok.
2016. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején egy országszerte gyógytermék-bemutatókat tartó cégnél dolgoztam. Mindig kinyomtatták annak a falunak/városnak a lakóinak a telefonszámát, ahol éppen esedékes volt egy ilyen vásár.

Egyszer felhívtam egy pasast, hívtam a rendezvényre. Megkérdezte:

- És lábat is adnak ott?

- Lábaaat?

- Azért, mert nekem nincs!

Hát, igen, az ember nem látja, ki van a vonal mögött...

2016. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az elsőt nem értem :D
2016. dec. 6. 21:13
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%

Én is toltam diákmelóban.

Kozmetikai csomagokat kellett eladnom, egy nővel beszéltem. Megvette a nőknek szánt csomagot, majd érdeklődött, hogy férfiaknak való cucc van-e, ugyanis a férjének kellene valami karácsonyra. Elkezdtem bemutatni a férfi termékeket, mire közbeszólt, hogy ő amúgy valami pénisznagyobbító termékre gondolt, olyan nincs véletlenül?


Aztán volt egy csaj, aki közölte, hogy ő nem vesz ilyeneket, ugyanis a barátja spermájával be szokta kenni az arcát és neki ettől szép a bőre. Mondom ok. :D


Illetve a hisztis nő, aki felvette a párja telefonját és nekiállt bizonygatni, hogy a pasija velem csalja őt, tuti hogy velem beszélget annyit telefonon a fickó, hogy mindig foglalt és nem lehet elérni. És nem, nem hiszi el hogy én egy telefonos ügyfélszolgálatos vagyok, aki a ki nem fizetett internetszámla miatt telefonál, én a Laci k_rvája vagyok és ő meg fog találni és kitekeri a nyakam. Meg a Laciét is, ezek után. :D

2016. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ügyfélszolgálat-projektmenedzsment hibridként dolgoztam egy multinál. Ott folyamatosan hívogattak minket olyan ügyfelek / bedolgozók, akik vmiért elégedetlenek voltak velünk, jobbára azért, mert nem tudtak olvasni meg mert bedolgozóként vállalhatatlan munkát adtak le, amiért nem fizettünk (nem alkalmazottak voltak, hanem megbízásos szerződéssel dolgoztak, le volt írva a szerződésen feketén-fehéren, hogy milyen esetben fizetünk, csak sz.tak bele a minőségbe)... ott azért voltak ám anyázások (mármint konkrétan anyáztak), káromkodás, perrel fenyegetőzés, "remélem, gyógyszerre költöd azt, amit tőlem elloptál, te r...c" stb.


Ami magánemberként volt vicces, pedig csak egy félrehívás volt... néni madárhangon beleszól a telefonba, hogy "Manócska, te vagy az?".

2022. nov. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!