Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik folyton azzal . Szogatják...

Akik folyton azzal . Szogatják a világos bőrű embertársaikat, hogy "Beteg vagy? Annyira sápadt vagy. " azok miért csinálják?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne.
2018. szept. 28. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon világos a bőröm, állandóan azt hiszik, hogy rosszul vagyok. Nem tehetek róla, hogy nekem ilyen. Lehet, hogy csak aggódnak, nem kell egyből rosszra gondolni.
2018. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért mert az emberek, ha betegek, akkor szoktak sápadtak lenni. Komolyan mondom.
2018. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Én büszke vagyok a fehér bőrömre, aki beszól annak megmondom, hogy ha barna a bőr már károsodott, úgyhogy köszi én jó vagyok így is. Aki bunkón szól be, annak én is bunkón válaszolok: az úrinők fehérek, a parasztok barnák..

Egyébként a barna bőr öregít is.

Egyènként én sem értem mièrt kell ezért megjegyzéseket tenni, én sem jegyzem meg senkinek, hogy de ronda barna vagy..

2018. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon fehér a bőröm és sokszor mondják, hogy sápadtnak nézek ki. Mondjuk azért előnye is van, pl. egyszer egész este alig tudtam aludni kb. 1,5-2 órát és tök fáradt voltam az iskolában és még egy csomó doga is várt rám aznap, szóval úgy döntöttem, hazajövök és lementem az orvosiba azzal, hogy rosszul érzem magam, erre az iskolaorvos is mondta, hogy tényoeg nagyon sápadt vagyok, úgyhogy menjek haza...:D

Amúgy a legtöbben szerintem se bunkózásból mondják ezeket, csak aggódnak.

2018. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Akkor velem van a baj, de nem bírom az ilyen önjelölt ápolónéniket. Fontoskodás.
2018. szept. 28. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult ez sokszor már ,de nem igazán érdekelnek. Én jól érzem magamat így. A szoli öregíti a bőrt hosszútávon, a természetes barna szép ,de nem nekem való.

Ez van. Aki emiatt megjegyzést tesz az magába is nézhetne olykor..

2018. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha új ismerős kérdezi nem zavar, csak aggódik. Attól viszont a falatkaparom amikor olyan bgat, hogy napozhatnék/szolizhatnék aki évek óta ismer. Tudják jól, hogy kutyabajom, hogy csak leégni tudok, hogy amúgy sem tetszik magamon a barna bőr, ha fizetnének sem mennék szoliba, ennek ellenére muszáj beszólniuk.
2018. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!