Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyakorikérdeseken mindenki...

A gyakorikérdeseken mindenki erős, pozitív, tökéletes - vagy pont, hogy nem, azért ilyenek?

Figyelt kérdés

Mostanában sajnos sokat használom az oldalt, mert irtó magányos vagyok, nincs kivel igazán beszélgessek, akivel megosszam az érzéseimet, barátok és egy szem családtagom még engem használ lelki szemetesládának.


Sok kérdésem alá olyan válaszok érkeznek, amik még meg is siratnak - legalább kisírom magam.

Mások kérdései alatt is állandóan lenéző, a kérdezőt minősítő válaszok olvashatóak.


A válaszok alapján itt mindenki:


A gyászfolyamatot fel tudja dolgozni, semmiképp sincs megragadt gyászfolyamat, még akkor se, ha nagyon közeli volt az illető

Ha kudarc éri, még meg se rázza magát

A tömegközlekedésem sohasem bliccel

Mindenképp szeret sportolni és a napi 36 órából jut is rá idő

A legkisebb nyavalyával is elmegy orvoshoz és addig se kíváncsi, mi lehet a betegsége,

A legkisebb gonddal is szerelőhöz viszi a gépeit és addig se gondolkozik, mi lehet a baja

Jó a nyelvérzéke

Pörgést szerető, társaságkedvelő, én-időt nem igénylő

Soha semmiért nem aggódó

A komgortzónáját állandóan elhagyó

Okos, jó szakot végez vagy szakmát tanul,

Valamiben jó és tudja is, hogy mi az

Nincs semmilyen mentális gondja, ha lenne kikezelteti (alap ellentmondás: sokszor, akinek van, nem ismeri fel, pont ez a gond, a kezelés meg olyan-amilyen, főleg a gyógyszeres)

Ha nincs is családja, akkor is boldog

Tele van soft skillekkel

Mindenkit elvisel, elfogad (kivéve a kérdezőket)...



Miért bántóak sokszor a válaszok?


2018. szept. 28. 20:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Probaltad mar ujrainditani?
2018. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en is eszre vettem mikor ra kaptam hogy minden nap itt olvasgattam meg a maradek onbecsulesem is elment..
2018. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Anonym oldalon annyit szépithet a kilétán amennyit akar az ember :'D
2018. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mert a felhasználók nagyon nagy része troll, aki jót röhög a markába, ha sikerül felszítania egy acsarkodós vitát (kérdezők és válaszolók között is megtalálható ez a kategória), a másik rész meg a napi frusztráltságot és sérelmeket itt vezeti le, napközben az ügyeletes lúzer szerepet töltik be, aztán itt akarnak kompenzálni.
2018. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

# 2

Dettó.


# 3

Ezt a részét értem. Viszont más lelkébe belegázolni jó? :(

2018. szept. 28. 21:07
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes, én elég régóta függő vagyok, de messze nem látom, hogy mindenki "tökéletes" lenne. Sőt, a többség nyíltan bevallja, hogy itt-ott mennyire "gyenge".


Persze ez megint olyan dolog, hogy egy "mindenféle kérdéses" oldalon felsorolsz megállapításokat és ez alapján kiterjeszted mindenkire.


Mintha azt mondanád, hogy mindenki milyen gazdag, mert mennyi Musztáng meg Porschét látsz az utakon. Pedig a többség átlag autóval meg busszal jár.


"Miért bántóak sokszor a válaszok?"

A leírásod alapján nem a válaszok bántóak, hanem te vagy túl érzékeny.

2018. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

3-as vagyok nem tudom lehet valaki tényleg őszintén írt de nem gondolta hogymegbánt valakit. Nem mindenkinek azonos az értékrendje, neveltetése, keresete, igénye és érdeklődése. Sajnos nem sajnos vannak rossz indulazütuak s olyanok akik nem s azok akik a tudtukon kivül öszinte válaszukkal rosdz indulat nélkül megnántanak mást (jut me...)

22/n

2018. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Én nem vagyok "erős, pozitív, tökéletes", aminek a hátterét tudom. Viszont van 1-2 olyan kérdés, amire pozitív irányú választ tudok írni, ezzel inspirálva a másikat, hogy ha nekem nem is sikerül, de neki sikerülhet változni.

A bántó válaszolók szerintem örülnek, hogy A, a másiknak gondja van - miközben neki is; B, mivel anonim az oldal, így azt gondolják, hogy nekik lehet mindent.

2018. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

Szájkaratésok sajnos az elbaśżott kis szar életüket azzal kompenzálják, hogy bejelentkeznek egy anonim fórumba eszet osztani.

Különösen a családi kapcsolatok rovatban meg ez. Ott aztán akkora tökély nagy spíler mindenki. Full felnőttes, mindenhez is ért, 18 évesen már önálló egzisztenciája van vagy ha nem, akkor engedelmes otthon, mert a szülők kenyerét eszi, sosem "rinyál", leplezi az érzéseit és igazi mintatökély. El ne hidd már. Sok kis hülye gyökér, aki tele van frusztoszteronnal, aztán itt pótcselekszik. Én csak röhögök már az ilyen nyomorultakon.

2018. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A munkahelyekről, karrierről szóló kérdéseknél meg mindenki hipererős, hiperokos, hiperszuper, jó állása van, 300 ezer nettó minimum és lenézik, aki nem ilyen.
2018. szept. 28. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!