Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Könyvtárakban általánosságban...

Könyvtárakban általánosságban milyen gyakran vesznek fel új embert?

Figyelt kérdés
18 vagyok, idén érettségiztem gimiben, szakmám nincs, esti suliba járok, de hétköznap így semmi dolgom... Viszont CSAK ilyen gyárakba vennének fel betanított munkásnak, könyvtárakban szokott lenni ilyen álláslehetőség vagy oda csak könyvtáros végzettséggel valókat vesznek fel? Vagy akármi más ötlet, ami nem fémlemezmegmunkálás? Vidéki vagyok, irodai munka nincs kb egy sem.
2018. okt. 1. 12:29
 1/4 anonim válasza:
100%

Könyvtárakba kb kihalásos alapon vesznek fel embert és kell a végzettség is... Mit tanulsz most estin? És miért nem nappalira mentél?

Esetleg vendéglátásba nézz körül vagy ha van jogsid elmehetsz futárnak. Postást, kézbesítőt is keresnek pl nalunk a környéken.

2018. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általánosságban közepesen.
2018. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában akkor, ha valaki nyugdíjba megy.

De a szakirányú végzettség feltétel szokott lenni. Elvégre nem abból áll a könyvtáros feladata, hogy kiadja és visszaveye a kölcsönzött dokumentumokat...

Ha fel is vesznek/vennének, a közalkalmazotti bértábla szerint kapod a béred. Az pedig 18 évesen, szakirányú végzettség (fősuli vagy egyetem) nélkül nem sok.

2018. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Vagy beállsz a gyárba vagy tanulsz
2018. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!